stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

BOTO Środa: Maciej Grzywacz zaprasza na Standardy i inne numery

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że gospodarzem kolejnej muzycznej BOTO Środy będzie gitarzysta, kompozytor i aranżer Maciej Grzywacz!

gru 9

czwartek, godz. 21:00

Sopot,
bilety 20 zł
lut 6

niedziela, godz. 17:00, 20:00

bilety 79 - 159 zł
Kup bilet


jazz - koncerty w Trójmieście


Tym razem wyruszymy w sentymentalną, jazzową podróż pod hasłem "Standardy i inne numery", a na naszej scenie wystąpią:

Maciej Grzywacz - gitara
Piotr Kułakowski - kontrabas
Roman Ślefarski - perkusja

& goście.

Po koncercie, tradycyjnie odbędzie się otwarty jam session. Zachęcamy do przyłączenia się ze swoim instrumentem.

Wstęp: 20 zł
Muzycy biorący udział w jam session - wstęp wolny.
Ilość miejsc ograniczona, zachęcamy do wysyłania wiadomości na adres: rezerwacja@boto.art.pl

Maciej Grzywacz - gitarzysta, kompozytor i aranżer. Ukończył Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Wyższą Szkołę Muzyczną w Monachium. Ma na swoim koncie sześć autorskich płyt. Ostatnia z nich to "Connected", nagrana z udziałem muzyków skandynawskich. Poprzednie albumy to: "Solo" nagrany w całości na gitarze klasycznej, "Black Wine", na którym zagrał kontrabasista Yasushi Nakamura i perkusista Clarence Penn z Nowego Yorku. Wcześniejsze płyty: " Fourth Dimension" z udziałem Macieja Obary, Michała Barańskiego i Łukasza Żyty, "Things Never Done", w nagraniu którego wziął udział wybitny trębacz Avishai Cohen z Nowego Yorku, oraz "Forces Within" z udziałem kanadyjskiego perkusisty Tylera Hornby. Oprócz autorskich albumów Maciej Grzywacz nagrał dwie nominowane do Fryderyka płyty z zespołem (0-58) oraz koncertował ze Zbigniewem Namysłowskim, Jakobem Dinesenem, Adamem Pierończykiem. Gitarzysta występował m. in. w Kanadzie, Izraelu, Niemczech, Francji, Holandii, Belgii, Szwecji, Finlandii, Rosji, Austrii, Rumunii i na Węgrzech. Maciej Grzywacz prowadzi klasę gitary jazzowej w Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku.

www.maciejgrzywacz.com

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.