stat

BOTO: Klemensiewicz / Jopek

W najbliższy czwartek na scenie Teatru BOTO wystąpią Klemensiewicz/Jopek duet, który powstał na początku 2020 roku. Muzycy tworzą swój autorski materiał oparty na muzyce improwizowanej. Inspiracje czerpią z muzyki impresjonistycznej oraz polskiej muzyki ludowej. Jakub Klemensiewicz - saksofony i Ania Jopek - piano/synth

wrz 24

czwartek, godz. 21:00

Sopot,
bilety 20 zł
wrz 27

niedziela, godz. 17:00

Gdynia,
bilety 20 zł
ulgowy 10 zł
Kup bilet
Ania Jopek- pianistka, kompozytorka i aranżerka. Absolwentka Szkół Muzycznych I i II stopnia w Gdańsku Wrzeszczu w klasie fortepianu. Obecnie studiuje kompozycję i aranżację jazzową na Akademii Muzycznej Gdańsku. Swoje umiejętności kształci pod okiem pedagogów takich jak: prof. zw. dr hab. Leszek Kułakowski oraz dr Sławomir Jaskułke. Inspiracje czerpie z muzyki improwizowanej, ludowej, oraz filmowej.

jazz - koncerty w Trójmieście


Jakub Klemensiewicz - Pochodzący z Jastarni improwizator, kompozytor, aranżer, klarnecista i saksofonista. Absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, gdzie studiował na Wydziale Jazzu i muzyki estradowej w klasie saksofonu jazzowego dr. Macieja Obary. Laureat XIX Przeglądu Młodych Zespołów Jazzowych i Bluesowych z zespołem Nordwave (Nagroda dla najlepszego zespołu). Od 2014 roku współpracuje z Fundacją Sedlaka, z którą współtworzy liczne koncerty i wydarzenia na terenie całej Polski. W 2015 roku został zaproszony do współpracy przez zespół 3-0-3 Tango Fusion z Argentyny. Dwa lata później odbył kolejną trasę po Polsce z tymże zespołem. W 2016 roku razem z Dominikiem Kisielem założył duet Kisiel/Klemensiewicz (laureaci Jazz Juniors 2019), grający autorską muzykę opartą na kolektywnej improwizacji. Przy współpracy z Fundacją ks. Włodzimierza Sedlaka, nagrali muzykę do filmu dokumentalnego opisującego projekt Piaśnica Kultura miejsca" oraz stworzyli koncert dialogowy na chór, organy i saksofon Missa Pro Pace" na podstawie żarnowieckiego graduału z XIV wieku. Od 2018 roku współpracuje z polskim raperem Łukaszem Rostkowskim L.U.C. Współtworzy projekty Rebel Babel", Rebel Babel 100 lat polskiej muzyki filmowej" oraz Pilecki Ucieczka do Wolności".

Obowiązują następujące wytyczne:
- na górę może wejść jedynie 25 osób
- obowiązują maseczki lub przyłbice dla wszystkich osób na widowni
- przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
- przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Informacja o biletach

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.