stat

BOTO Jam: Tomasz Chyła i goście

 Szanowni Państwo, 

w związku z obecną sytuacją i zalecaniami, po konsultacji z artystami, odwołujemy wszystkie zaplanowane na ten tydzień wydarzenia oraz zaplanowany na 20 marca Latin Trio.

Zwrot środków za bilety dostaną Państwo automatycznie na konto. 
Sytuacja jest rozwojowa, będziemy na bieżąco Państwo informować co z dalszymi wydarzeniami.

lip 7

środa, godz. 19:00

bilety 39 zł
ulgowy 35 zł
lip 31

sobota, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 120-220 zł
Kup bilet
Kolejna odsłona BOTO Jam. Tym razem gospodarzem będzie Tomasz Chyła.

jazz - koncerty w Trójmieście


Zagra w składzie:
Tomasz Chyła - skrzypce
Michał Zienkowski - gitara
Konrad Żołnierek - bass
Artur Jurek - klawisze
Slawek Koryzno - perkusja
i goście

Tomasz Chyła - skrzypek, dyrygent, kompozytor. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jeden z ciekawszych muzyków polskiej młody sceny muzycznej. Silnie związany z pomorskim środowiskiem jazzowym. Założyciel zespołów Tomasz Chyła Quintet oraz MNR Kolektyw, z którymi koncertował w całej Polsce. W grudniu 2017 razem z TCQ wygrał 40 Międzynarodowy Festiwal "Jazz Juniors" w Krakowie. W maju 2017, nakładem Agencji Polskiego Radia, ukazał się debiutancki album zespołu Tomasz Chyła Quntet - "Eternal Entropy", który zbiera do dzisiaj, znakomite recenzje. Premiera płyty miała miejsce na festiwalu "Jazz nad Odrą".

Jako skrzypek wystąpił w różnych zespołach na takich festiwalach jak: "Jazz Wolności", "Jazz nad Odrą", "Złota Tarka", "Jazz w Lesie", "Drum Fest", "Jazz Juniors", "Sopot Molo Jazz"
Członek orkiestry "Sinfonietta Consensus", z którą miał przyjemność nagrać trzy płyty (m.in. z Jordanem Rudessem). W swojej karierze muzycznej miał okazję występować na scenie w towarzystwie takich muzyków jak Cezary Paciorek, Maciej Sikała, Jarosław Śmietana, Leszek Kułakowki, Piotr Kułakowski, Tomasz Sowiński, Maciej Miecznikowski.

Informacja o biletach

BILETY:
>>> 10 zł
Bilety online: https://goout.net/pl/teatry/teatr-boto/itjd/

Muzycy biorący udział w jam session – wstęp wolny.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.