stat
Impreza odwołana

BOKKA x Tides From Nebula

lut'22 24

czwartek, godz. 17:30

Gdańsk,
bilety 130 zł
przedsprzedaż 110 zł
mar'22 4

piątek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 55 zł
przedsprzedaż 55 zł
Drodzy,
z przykrością informujemy, że wspólna trasa zespołów BOKKA oraz Tides From Nebula zostaje odwołana ze względów bezpieczeństwa.
W sprawie zwrotów za bilety zakupione na to wydarzenie piszcie na: kontakt@b90.pl - w treści wiadomości koniecznie podajcie imię i nazwisko + e-mail + nr zamówienia. Zwroty zrealizujemy w ciągu 180 dni od daty przeniesienia koncertu (na mocy art. 15 zp tzw. tarczy antykryzysowej) na konto, z którego bilety zostały zakupione.
Do zobaczenia w lepszych czasach - trzymajcie się zdrowo,
BOKKA & TFN


rock - koncerty w TrójmieścieBOKKA i TIDES FROM NEBULA ruszają razem w jesienną trasę koncertową! 6 wyjątkowych koncertów, podczas których BOKKA i TIDES FROM NEBULA będą dzielić scenę, odbędzie się w październiku 2020 w największych polskich miastach.

Zaplanowana trasa to niepowtarzalna okazja, aby jednego wieczoru usłyszeć dwa niezwykłe zespoły rodzimej sceny alternatywnej - BOKKA, która konsekwentnie ukrywa swoją tożsamość oraz Tides From Nebula, którzy wytrwale poszerzają swoją rozpoznawalność poza ojczyzną - oba mają ten sam cel, aby to głównie tworzona przez nich muzyka łączyła ich ze słuchaczami.

BOKKA - pojawili się nagle w 2013 prezentując pierwszy singiel Town Of Strangers, który szybko zjednał im fanów oraz krytyków muzycznych, również za granicą (m.in. Pitchfork). Chcąc zwrócić uwagę słuchaczy głównie na prezentowaną muzykę, zdecydowali się nie zdradzać tożsamości członków zespołu oraz unikać obecności w mediach. Dziś - mają na koncie trzy albumy (Bokka, Dont Kiss And Tell, Life On Planet B), wiele koncertów zagranych w Polsce oraz zagranicą. Obecnie mają dla fanów kilka niespodzianek, wspólna trasa z TFN to jedna z nich.

TIDES FROM NEBULA - istnieją od 2008 roku, jako jeden z nielicznych polskich zespołów, któremu udało się zbudować imponujące portfolio koncertów zagranicznych zdobywając renomę i uznanie na mapie całej Europy. Pięć instrumentalnych albumów (Aura, Earthshine, Eternal Movement, Safehaven, From Voodoo To Zen) konsekwentnie opowiada muzyczną historię, która nie potrzebuje słów, aby dotrzeć do słuchacza. Ostatnim albumem wdarli się na trzecie miejsce najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna
    maj 14
    piątek, g. 20:00
    Gdańsk, Kolonia
    Duy Gebord