stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Aż Sobie Zazdroszczę - Charytatywny Pokaz Mody

Surowe stoczniowe przestrzenie Plenum wypełnią się sztuką, muzyką i przede wszystkim, tłumem ludzi o dobrych sercach. A to wszystko dzięki Fundacji Aż Sobie Zazdroszczę, na którą składa się zespół: Aleksandra Dejewska terapeutka zaburzeń odżywiania i Kinga Dąbrowska. Na co dzień zajmują się profilaktyką i leczeniem zaburzeń odżywiania, teraz razem z Anną Czarnowską i Pauliną Chylińską wzięły na tapetę oddział dziecięcy Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego. Aby zebrać środki na sprzęty poprawiające jakość życia małych pacjentów, zorganizują pokaz mody, zgodny z ideą ciałopozytywności.

Relacja z imprezy

Stroje takich projektantów jak Katarzyna Konieczka czy Patryk Wojciechowski na wybiegu zaprezentują modelki wszelkich kształtów, rozmiarów, wieku, koloru skóry a nawet po korekcie płci.

Podczas pokazu będzie można zakupić bilety - cegiełki, a także wylicytować prezenty, takie jak nocleg w luksusowym apartamencie, rejs jachtem czy ekskluzywną biżuterię. Część przestrzeni zostanie oddana artystom, na miejscu też będzie można wylicytować ilustracje i grafiki lokalnych twórców.

Oczywiście nie zabraknie też miejsca na relaks, organizatorzy zapewnią wygodne kanapy, przekąski, a także wino na rozluźnienie, w końcu pokaz odbywa się w sobotę! Osoby, które nie zrelaksują się wystarczająco, mogą też wylicytować ekskluzywne zabiegi Spa.

A atrakcji jest dużo, dużo więcej! Obecnością zaszczyci nas Ewa Zakrzewska z EwoKracji. Część zostanie słodką tajemnicą organizatorów aż do dnia wydarzenia, ale jeszcze jedną możemy się podzielić: gwiazdą wieczoru będzie Natalia Lesz, która wystąpi podczas koncertu na zakończenie pokazu. A po wydarzeniu największy klub w Gdańsku, czyli Klubogaleria Bunkier zaprasza na oficjalne afterparty!

Tak duża inicjatywa (w końcu trzeba zapełnić 3 000 m2 przestrzeni!) nie udałaby się, gdyby nie wsparcie instytucji, takich jak: Prezydent Miasta Gdańska, Prezydent Miasta Gdyni, Wojewoda Pomorski czy Pomorski Inspektorat Sanitarny. A teraz prosimy o pomoc Ciebie! Każda dodatkowa złotówka, to kolejny uśmiech na twarzy małego pacjenta, to sprzęty, które sprawiają, że to życie w szpitalu jest trochę bardziej znośne. Warunki jakie są, każdy widzi, dlatego zamiast narzekać, spróbujmy coś zmienić.

Oprócz zbiórki pieniędzy jest też organizowana zbiórka darów rzeczowych, które poprawią jakość życia pacjentów. Prosimy w miarę możliwości o nowe przedmioty lub takie w bardzo dobrym stanie (dzięki temu dłużej posłużą pacjentom).

Zbiórka internetowa: https://www.siepomaga.pl/aszsrebrzysko

Można też zrobić przelew na nr rachunku:

Tytuł przelewu: DAROWIZNA
Fundacja Aż Sobie Zazdroszczę
ul. Świętopełka 3, 80-361 Gdańsk
18 1050 1764 1000 0090 3155 4786

Punkt zbiórki rzeczy będzie zorganizowany podczas pokazu 28.09.2019 roku w sali Plenum w Gdańsku, do dnia pokazu w Bibliotece na Dworcu w Sopocie oraz wysyłkowo pod adresem: Fundacja Aż Sobie Zazdroszczę, ul. Osiedlowa 25, 83-307 Kiełpino. W przypadku nadwyżki otrzymanych darów, zostaną one rozdysponowane na inne oddziały szpitala.

Lista najpotrzebniejszych rzeczy: Farby, kredki, papier, bibuła, papier kolorowy, pisaki, wstążki, klej, teczki tekturowe, kolorowanki dla dzieci i młodzieży, suszarka na pranie - 3 sztuki, książki (każda ilość potrzebna), nowe czajniki bezprzewodowe - 6, aparaty do mierzenia ciśnienia omron 8 sztuk, wózek inwalidzki - 1 sztuka, pościele i koce ok 20 sztuk, zestaw ręcznik + mydełko (ok. 30 sztuk dla nowych pacjentów), gry planszowe (każda ilość potrzebna), puzzle (każda ilość potrzebna), DVD, bajki, paletki do tenisa stołowego + piłeczki, rowerek stacjonarny, piłkarzyki - 2 sztuki, magnetofon / wieża, konsola kinetyczna - 4 sztuki (każda ilość potrzeba), mikrofalówka, mała lodówka, ksero, szklanki plastikowe wielorazowego użytku do zmywarki ok 300 sztuk, szklanki szklane ok 30 sztuk, fotele ze skaju ok 10 sztuk do sali tv, suszarka do włosów 6 sztuki, golarka elektryczna do włosów - 8 sztuki, niszczarka do dokumentów -1 sztuka, telefon bezprzewodowy 1 sztuka, fotel skórzany z oparciem dla starszych pacjentów (ok. 4 sztuki), alkomat 2 sztuki, pulsometr 2 sztuki, barierki do łóżek min 4 sztuki (SIMED Typ G1 Łomianki Bukowa 15 B, rok produkcji 2016), krzesła zwykłe na salę 10 sztuk (prośba o nie najtańsze - chodzi o wytrzymałość), stół ping-pongowy, drukarka + ksero, tablica samo ścieralna (38 cm x 58 cm) - 2 sztuki, mazaki do tablicy, duże poduchy do siedzenia na nich (na podłogę) ok 8 sztuk.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    40 zł
Bilety/cegiełki: www.evenea.pl/event/aszpokaz19

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni