• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza odwołana

Automobilowe Korso Kwiatowe

 • sobota, 7 września 2013
  Impreza odwołana
 • Lokalizacja
  Sopot, ul. Bohaterów Monte Casino
 • Bilety
  wstęp wolny

Zapraszamy na Automobilowe Korso Kwiatowe 7 września 2013 roku. Po kilkudziesięciu latach reaktywowana jest ta piękna sopocka tradycja.

28 października 2022 - 26 lutego 2023

bilety 33 - 39 zł
ulgowy 31 - 36 zł
Kup bilet
gru 16

piątek, godz. 07:00 - 19:00

Gdańsk,
Zapisy na KORSO. Wszystkie organizacje, instytucje, osoby indywidualne, firmy zainteresowane prezentacją podczas parady prosimy o kontakt: korso@credu.eu .


Wrześniowa Parada
Początek września będzie okazją do ponownego zaprezentowania florystycznych dzieł sztuki, tym razem w Centrum Sopotu. Dekorowanie aut na oczach publiczności, kącik historyczny i edukacyjny, warsztaty kapeluszowe oraz Parada słynną ulicą Monte Cassino to tylko niektóre atrakcje planowanej imprezy. Wybór najpiękniejszego pojazdu będzie zwieńczeniem tego pięknego wydarzenia.

Historyczna Premiera
Spotkaniem na Hipodromie Fundacja CREDU rozpoczęła cykl spotkań promujących niezwykłą sopocką tradycję. Podobnie jak w przeszłości, tak i dzisiaj łączy miłośników piękna, kwiatów i motoryzacji. Wydaje się, że tegoroczne dekorowanie aut na Hipodromie w dniach 15-16 czerwca miało miejsce po raz pierwszy nie od prawie 50 lat jak pisaliśmy, ale od ponad 75 lat. W czasie jednej z rozmów udało się ustalić, że sopockie Corso w latach 60-tych odnosiło się tylko do dekorowania powozów. Cieszy nas, że ślicznie ukwiecone samochody POBIEDA, "LANDRYNKA", SMART otworzyły nową kartę tej pięknej historii.

Różnorodność kwiatów, dopasowanie do stylu i formy pojazdu zaowocowało "kapeluszem" dla POBIEDY, słodziutkim wystrojem malutkiego SMARTA oraz różanym dywanem dla auta dostawczego angielskiego Florysty. Kareta w zielonej dekoracji z akcentami niebiesko-żółtymi przyciągała jak magnes. Wspaniała praca trójmiejskich kwiaciarzy znalazła wielkie uznanie publiczności. Uśmiech, ciekawe rozmowy, radosne uniesienia i tysiące zdjęć to wymierne efekty Premiery Automobilowego Korso Kwiatowego. Więcej zdjęć i relacji na stronie www.facebook.com/FundacjaCREDU.

Organizatorem KORSO jest Fundacja CREDU.

Zobacz jak wyglądała czerwcowa premiera Automobilowego Korso Kwiatowego.

Opinie