• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Aukcja charytatywna prac studentów ASP

Zapraszamy na aukcje charytatywną prac studentów ASP w Gdańsku odbędzie się 09.11 o godz. 19:00 w Zatoce Sztuki w Sopocie.

Cały dochód z aukcji zostanie przeznaczony na rzecz zwierząt pozostających pod opieką Fundacji Raj dla Zwierząt w Mikoszewie. Podczas wydarzenia będzie można wylicytować piękne prace wykonane w takich technikach jak linoryt barwny, serigrafia, litografia, akwaforta.

Opinie 1 zablokowana