• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Asylum - kino mobilne 5d (4 opinie)

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

w każdą środę (od 05.04 do 28.04.2023), godz. 12:00

bilety 10 zł
kwi 17

poniedziałek, godz. 18:00

bilety 28,90 zł
przedsprzedaż 18,90 - 26,90 zł
Do końca wakacji, turyści i odwiedzający gdyński Skwer Kościuszki, mają okazję zobaczyć pierwszy polski film w technologii 5D - Asylum 5D. Po krótkiej przerwie, kiedy obraz gościł na specjalnych pokazach w Warszawie, okazja do niezapomnianych wrażeń znów przy gdyńskim akwarium. Film pokazywany jest w specjalnie przygotowanym mobilnym samochodzie ciężarowym, który umożliwia odbiór dzieła wszystkimi zmysłami.

Cinema 5D kino emocji to najnowocześniejszy sposób oglądania filmów: widz odbiera dzieło nie tylko poprzez wzrok i słuch ale i zapach, dotyk i smak - obraz jest trójwymiarowy, fotele poruszają się i wibrują w rytm scenariusza, jeżeli w filmie pada deszcz lub coś wpada do wody, widz odczuwa to na sobie za pomocą specjalnych dysz w fotelu; dodatkowe efekty to wibracje, zapach, a także bańki mydlane. Kino zorganizowane jest w specjalnie przygotowanej profesjonalnej naczepie, która po przygotowaniu jej do seansu pomieścić może 32 osoby.

Film Asylum 5D to trwający 16 minut obraz, który pozwala wykorzystać efekty wpływające na wszystkie zmysły człowieka. Jakość wykorzystanych rozwiązań oraz sam scenariusz filmu daje gwarancję, że widzowie nie będą w stanie go zapomnieć przez długi czas. Akcja filmu rozgrywa się w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym, widz wciela się w postać która okazuje się być... aby to odkryć, trzeba zobaczyć film do ostatniej minuty. Emocje gwarantowane!
Przez cały sierpień, amatorzy niezapomnianych wrażeń mogą oglądać Asylum 5D przy gdyńskim akwarium, gdzie zaparkowało najnowocześniejsze kino w Polsce. Cena biletu ulgowego wynosi 12 zł (do godz. 17), bilet normalny to 15 zł. Tego nie można przegapić!

"Cinema 5D kino emocji" to pierwszy w Polsce projekt kina, w którym odbieramy film wszystkimi zmysłami. Pokazom kina towarzyszy premiera "Asylum 5D", filmu wykorzystującego dostępne w kinie technologie. Producentem filmu jest firma Virtual Magic z Wrocławia, a za mechaniczne efekty specjalne odpowiedzialna jest firma Budgast S.C.
Podczas wakacji 2010 r. kino obecne będzie przy gdyńskim akwarium do końca sierpnia.
"Cinema 5D kino emocji" to najnowocześniejszy sposób oglądania filmów: widz odbiera dzieło nie tylko poprzez wzrok i słuch ale i zapach, dotyk i smak - obraz jest trójwymiarowy, fotele poruszają się i wibrują w rytm scenariusza, jeżeli w filmie pada deszcz lub coś wpada do wody, widz odczuwa to na sobie za pomocą specjalnych dysz w fotelu; dodatkowe efekty to wibracje, zapach, a także bańki mydlane. Kino zorganizowane jest w specjalnie przygotowanej profesjonalnej naczepie, która po przygotowaniu jej do seansu pomieścić może 32 osoby.

Na potrzeby "Cinema 5D kino emocji" wyprodukowany został pierwszy polski film w tej technologii - "Asylum 5D". Przygotowany obraz pozwala wykorzystać efekty, które wpływają na wszystkie zmysły człowieka. Jakość wykorzystanych rozwiązań oraz sam scenariusz filmu daje gwarancję, że widzowie nie będą w stanie go zapomnieć przez długi czasu.

Wakacyjny pobyt nad morzem to czas zabawy, odpoczynku, relaksu. Wspomnienie letniego odpoczynku towarzyszy nam przez cały rok i urozmaica szare, krótkie zimowe dni. Bez wątpienia wizyta w "Cinema 5D kino emocji" wzmocni nasze nadmorskie wrażenia i spowoduje, że pobyt nad Bałtykiem na długo zostanie w naszej pamięci.

Informacja o biletach

15 zł - normalny
12 zł - ulgowy (do 15 roku życia i tylko do godz. 17)

Opinie (4) 1 zablokowana

 • Nie pierwsze (3)

  Zacznijmy od tego że nie jest to pierwsze tego typu kino w Polsce. Od marca 2009 roku takie kino istnieje w Warszawie a od września również w Poznaniu. I są to sale w centrach handlowych a nie w jakiejś przyczepie. Niech autor artykułu powie mi jak to widz odczuwa smak??!!

  • 8 1

  • pierwsze było w Zakopanem (2)

   Pierwsze kinobyło w Zakopanem, a po zatym jest to pierwszy polski film w technologii 5d Asylum 5d -super sprawa polecam

   • 0 0

   • Zacznijmy (1)

    od tego że film nie może być w technologii 5D, bo 5D oznacza całkiem co innego. Film Asylum 5D jest zrobiony w technologii 3D a 5D oznacza że można go obejrzeć z dodatkowymi efektami w specjalnym do tego typu projekcji kinie. Ciekaw jestem jakby ten film wyglądał z efektami w Kinie 5D Extreme w którym jest o wiele więcej efektów niż w Cinema 5d.

    • 0 0

    • kino extreme uhahahhaah

     Jak masz na myśli to kino na woli w Wawie to daj sobie spokój, tandeta z chińskimi filmami, z tego co wiem to tego filmu nigdy tam nie będzie, ponieważ z tego co słyszałam u producentów filmu to jest on wyświetlany tylko w kinach sieci cinema5d ,byłam tydzień temu na projekcji pod pałacem kultury w Warszawie w kinie mobilnym cinema 5d , powiem krótko :kino-kosmos, film asylum- kosmos

     • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.