• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Asaf Avidan

sie 11

czwartek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 15 zł
paź 22

sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 120 - 160 zł
Kup bilet
Asaf Avidan w Polsce! Artysta obdarzony niepowtarzalnym głosem i charyzmą sceniczną wystąpi w Gdańsku oraz Wrocławiu. Wokalista zaprezentuje materiał z najnowszego albumu "Anagnorisis".

folk / reggae / world - koncerty w Trójmieście


Z powodu choroby Asafa i innych członków zespołu część europejskiej trasy w tym koncert Asafa Avidana zaplanowany na 06.04.2022r w Stary Maneż zostaje odwołana.

Poniżej oświadczenie artysty:

Hej Wszystkim! Trasa Anagnorisis Spring dobiega końca, ponieważ ja i członkowie mojego zespołu zachorowaliśmy na COVID.. Jak być może wiecie, z powodu mojej choroby odwołałem trzy koncerty, aby móc wyleczyć się i kontynuować trasę. Chociaż czuję się już znacznie lepiej, uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID, co oznacza, że zgodnie z niemieckimi przepisami będę musiał pozostać w kwarantannie, aż uzyskam negatywny wyniku. Może to zająć ponad tydzień, a ponieważ inni członkowie mojego zespołu uzyskali po mnie pozytywny wynik testu, może minąć więcej czasu, zanim będą mogli zostać zwolnieni z kwarantanny. Wszystko po to, aby powiedzieć, że w świetle obowiązujących przepisów i odpowiedzialności zarówno załóg, jak i fanów, jedyną słuszną rzeczą na tym etapie jest zatrzymanie się, odpoczynek, przegrupowanie i powrót tego lata, aby kontynuować. Naprawdę, naprawdę chciałem skończyć to, co zaczęliśmy i nie mogłem się doczekać, a także ciężko pracowałem, aby wrócić na scenę. Jestem rozczarowany i smutny, że musimy zawiesić trasę w trakcie jej trwania, ale jestem naprawdę szalenie dumny z całego mojego zespołu, że zaszliśmy tak daleko.

Wyjazd na międzynarodowe trasy koncertowe w środku globalnej pandemii był nam znanym ryzykiem. Wiedzieliśmy, że zmiany w przepisach, nieoczekiwany wzrost liczby przypadków i ogólna niechęć ludzi do wychodzenia i kupowania biletów skłoniły większość artystów do odwołania swoich tras. Ale dla nas, głupich lub odważnych, lub po prostu zmęczonych czekaniem, zdecydowaliśmy, że robimy tę trasę bez względu na wszystko. I zrobiliśmy! Przez prawie miesiąc graliśmy przed tysiącami ludzi.

To były pięknie przesycone wieczory z innymi ludźmi. Muzyka na żywo! Serce mi pęka, że musimy odwołać resztę koncertów i nie przeżywać takich momentów w pozostałych planowanych miastach. Ale tam dotrzemy. W ciągu ostatnich kilku lat wciąż na nowo przypomina nam się, że jesteśmy tylko ludźmi, kruchymi i bezsilnymi, i że są pewne rzeczy, które są poza naszą kontrolą. Ale w tym miesiącu podczas występów, ponownie zobaczyłam tych wszystkich "tylko ludzi" w ich najpiękniejszej formie. Zbierają się w salach, aby z godnością i pięknem przejść przez swoje emocje poprzez estetykę sztuki. Rozumiejąc naszą kruchość i nieistotność, a mimo to odważając się powiedzieć, że będziemy kontynuować :) A więc tak. Poddamy kwarantannie. Zregenerować. Przegrupować. A potem będziemy kontynuować. Do zobaczenia wkrótce wszyscy. Trzymaj się dobrze.'Podczas koncertów Asafa Avidana w Polsce z pewnością będzie można usłyszeć zarówno nowy materiał, jak i starsze utwory!

Asaf Avidan Anagnorisis
Album "Anagnorisis" to siódmy album w karierze Asafa, w tym czwarty wydany solowo. Krążek zapowiadają single "Earth Odyssey" oraz "Lost Horse". Nowa płyta będzie następczynią wydanego w 2017 roku "The Study on Falling", który odniósł w naszym kraju wielki sukces.

Anagnorisis to termin literacki ukuty przez Arystotelesa, określający nagłą chwilę rozpoznania, Po 10 intensywnych latach koncertowania Asaf Avidan postanowił zrobić sobie przerwę od występów, by zastanowić się nad swoim życiem, karierą oraz sztuką. Wokalista zapragnął doświadczyć czasu w inny niż dotychczas sposób, kiedy jego życie pełne było nieustannego ruchu, podróży i zmian. Swoje 40. urodziny przeznaczył na refleksję. Artysta w tym celu zaszył się w starym wiejskim domu we Włoszech, który następnie przekształcił w studio nagraniowe oraz miejsce twórczej pracy.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.