stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Artur Sychowski (2 opinie)

Zapraszamy na koncert "Piano Impression" Artura Sychowskiego: utalentowanego kompozytora młodego pokolenia, laureata prestiżowanych konkursów fortepianowych. Artysta wystąpi 22 marca w sopockiej kawiarni artystycznej Młody Byron.

Veriko Tchumburidze

gru 7

piątek, godz. 19:00

bilety 15-60 zł
Kup bilet

André Rieu

cze'19 1

sobota, godz. 20:00

Gdańsk sopot,
Kup bilet


Artur Sychowski to pianista, kompozytor i improwizator, który nie zamyka własnej twórczości w sztywnych ramach muzyki klasycznej. Wszechstronność oraz otwartość na różne źródła inspiracji pozwala mu w zaskakujący sposób eksperymentować z dźwiękami fortepianu, pobudzając wyobraźnię oraz otwierając na sztukę duszę i umysł słuchacza.

Ideą, która przyświeca twórczości Artura, jest "Impresja Serca": przekonanie, że prawdziwą muzykę tworzy się przede wszystkim w oparciu o intuicję oraz emocje. Instrument jest dla Artysty całym spektrum barw i energii, stanowi przedłużenie jego umysłu i wyobraźni. Zarówno autorskie utwory, jak i kompozycje klasyczne i jazzowe wzbogaca o improwizacje, dzięki którym każdy koncert wzrasta do rangi unikalnego wydarzenia.

Pomimo młodego wieku, Artur Sychowski posiada bogate doświadczenie koncertowe, zdobyte dzięki występom we Włoszech, Francji, Szwajcarii, Niemczech, Rosji, Serbii, Grecji i na Litwie. Jest autorem muzyki do emitowanego w TVP Kultura filmu "Centrum Świętego Jana", do spektaklu teatralnego "Ożenek" oraz do projektu multimedialnego Interaktywny Bunkier w Ustce. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Polsce, Marszałka Województwa Pomorskiego i wielu organizacji pozarządowych. Otrzymał wsparcie od YAMAHA MUSIC.

Wybrane nagrody:

I miejsce i nagroda specjalna: Międzynarodowy Konkurs Muzyczny The Muse we Firze
I miejsce: Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Concours Musical de France w Paryżu
I miejsce i nagroda specjalna: Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Free Style w Bernie
I miejsce: Międzynarodowy Konkurs Muzyczny Malty Malta International Music Competition w Valletcie
I miejsce i nagroda specjalna: Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Kaliningrad Jazz City w Kaliningradzie

Podczas koncertu, na którego odbiór z pewnością wpłynie szczególna atmosfera Dworku Sierakowskich, Artur zaprezentuje nowoczesne spojrzenie na muzykę oraz swobodę poruszania się pomiędzy różnymi gatunkami. Występ stanowić będzie unikalne połączenie autorskich kompozycji, improwizacji utworów klasycznych oraz improwizacji jazzowych.


Artur Sychowski w sieci:

OFICJALNA STRONA
FACEBOOK
SOUNDCLOUD
YOUTUBE
Dodaj zdjęcie

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze imprezy

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni