stat
Impreza odwołana

Artur Rojek (1 opinia)

Po kilku latach przerwy Artur Rojek powraca z nowym, premierowym materiałem i wyrusza w trase koncertową. Artysta wystąpi 15 marca w Stary Maneżu.

Prawie 6 lat po premierze solowego debiutu dyrektor artystyczny OFF Festivalu ogłasza zakończenie prac nad swoim drugim albumem, który ukaże na początku 2020 roku nakładem wytwórni Kayax.
Jego ostatnia znakomicie przyjęta płyta, "Składam się z ciągłych powtórzeń", zawierająca przeboje takie jak "Beksa" czy "Syreny" uzyskała status podwójnie platynowej płyty (ponad 60 000 sprzedanych egzemplarzy).

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Artysta postawił na współpracę z tymi sami twórcami, co 6 lat temu, ale w zupełnie nowej odsłonie. Za brzmienie odpowiada znakomity producent i kompozytor Bartosz Dziedzic (nagrodzony m.in. w 2019 roku Fryderykiem za album Dawida Podsiadło), natomiast w warstwie lirycznej Rojka ponownie wsparł Radek Łukasiewicz (ex-Pustki, Bisz/Radex).

Twórca, którego bez wahania można nazwać autorytetem muzycznym (na jego OFF Festival przyjeżdżają najważniejsi przedstawiciele muzyki alternatywnej z całego świata), nie boi się eksperymentować - ma na koncie współprace zarówno z orkiestrą symfoniczną, jak i duetem PRO8L3M. Tym razem znowu nas zaskoczy.

Premiera albumu "Kundel" zaplanowana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku, a promujący wydawnictwo pierwszy singiel ukaże się już w styczniu.

Przeczytaj także

Opinie (1) 1 zablokowana

  • Po co reklamowac wyprzedany koncert?

    • 5 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.