stat
Impreza już się odbyła

Arts Hypnotic: Hint (Ninja Tune/ Tru Thoughts)

Agencja Arts Hypnotic zaprasza na występ reprezentanta Ninja Tune oraz Tru Thoughts - Hint, którego produkcje ociekają basem oraz wpływami jungle, funky, house, garage czy drum'n'bass.

gru 12

niedziela, godz. 23:00

bilety 40 zł
przedsprzedaż 35 zł
Kup bilet
Hint rozpoczynał swą karierę w 2002 roku, wydawnictwami dla Deep Water Records oraz Hombre Records. Po krótkim czasie wypracował swój własny i niepowtarzalny styl, co zauważyła wytwórnia Ninja Tune, z którą podpisał kontrakt.

Współpraca z Ninja Tune zaowocowała albumem "Portakabin Fever". W tym samym roku Hint zjeździł cały świat, promując ten debiutancki materiał. Jego druga płyta "Driven From Distraction", wydana nakładem Tru Thoughts records pokazała, że jest on artystą coraz bardziej wszechstronnym. Zmienił wówczas konwencje swych produkcji, nadając im charakter zdecydowanie bardziej przyjazny klubom i dj-om. To wydawnictwo spowodowało, że środowisko muzyczne zaczęło niesamowicie go wspierać. Zachwycali się nim tacy ludzie jak: Benji B, Toddla T, Mr Scruff, Duncan Powell, J Da Flex czy BenUFO. Obecnie jest jednym z tych producentów i dj, którzy pracują z najlepszymi i grają w największych klubach. Jest mistrzem remiksu, ale także świetnym dj-em.

W trakcie występu Hint prezentować będzie utwory ze swego najnowszego albumu "Daily Intake".

Main:

Hint/ Ninja Tune/ Tru Thoughts/UK
Adam Faz/ Arts Hypnotic
Wojak & O2LD/ Arts Hypnotic
Blinds/ Arts Hypnotic

Fontanna:

Preemo/ Deeper than Deep
Swingfellaz/ Arts Hypnotic
K2K
do:cent/Arts Hypnotic


Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15-25 zł
15 PLN do 23:00
25 PLN po 23:00

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.