• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Art & Cocktail Weekend

Z wielką radością zapraszamy Was na niezwykłe wydarzenie Art & Cocktails, które organizujemy we współpracy z Hendrick's Gin. Podczas tego weekendu będzie można podziwiać nie tylko sztukę, ale również delektować się wyjątkowymi koktajlami.

w każdy piątek (do 29.12), godz. 19:00

Sopot,
Wstęp wolny

14 czerwca 2023 - 31 stycznia 2024, godz. 20:00

Wstęp wolny
Jednym z głównych punktów programu jest malowanie muralu przez utalentowaną gdańską artystkę Olę Kotarską. Jej twórczość jest pełna wyrazu i pomysłowości, a mural stworzony specjalnie na tę okazję będzie niewątpliwie niezwykłym dziełem sztuki, które ożywi przestrzeń Montowni.

jazz - koncerty w Trójmieście


Dodatkowo, aby uczynić ten weekend jeszcze bardziej niezapomnianym, zadbamy o ucztę muzyczną.

W piątek zespół Mikoryza zaprezentuje swoje unikalne brzmienia, które łączą różne style muzyczne w harmonijną całość. Ich muzyka porusza, inspiruje i pobudza wyobraźnię.

W sobotę nie zabraknie występu Boskie Ciałko Project - mieszanki jazzu, neo soulu, ulicznego groove'u, hip-hopu i oddechu od trudnej rzeczywistości. Z dystansem, z dobrze bujającym rytmem i z wszystkim czego nam trzeba.

To wyjątkowe wydarzenie, które łączy sztukę, muzykę i smak w jednym miejscu, jest okazją do spotkania ludzi o podobnych zainteresowaniach i dzielenia się pasją. Art & Cocktails to nie tylko wieczory pełne wrażeń artystycznych, ale również okazja do odkrywania nowych smaków i doznań - serwować będziemy koktajle z pianina!

Serdecznie zapraszamy do Montowni na to niezwykłe wydarzenie, gdzie sztuka, muzyka i koktajle spotykają się w jednym miejscu. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji i dołączcie do nas podczas Art & Cocktails by Montownia and Hendrick's Gin!

Opinie

 • jazz , muzyka alternatywna , muzyka na żywo
  cze 14-31.01
  g. 20:00
  Sopot, Carnivale Club
  Jam Session Carnivale