stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Arshenic - Final Collision (2 opinie)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Final Collision to tytuł nowego albumu zespołu Arshenic, który pojawił się w sprzedaży 20 sierpnia 2019 roku, nakładem wytwórni Sliptrick Records. Podczas tego jedynego koncertu zespół zaprezentuje na żywo utwory z nowej płyty.

19:00 Otwarcie bram
19:30 All Trends Aside
20:15 Arshenic


rock - koncerty w Trójmieście


Album Final Collision to druga długogrająca płyta zespołu z Gdańska. Zawiera 7 premierowych utworów, hidden track, oraz 3 wypuszczone dotąd single - Monster, Unspoken, Dear Remorse, dostępne w serwisach cyfrowych, takich jak ITunes, Deezer czy Spotify.

Zespół rozpoczął prace nad nowym materiałem w drugiej połowie 2016 roku. Ze względu na nietypowe łączenie elementów wielu gatunków muzyki gitarowej, zespołu Arshenic nie można przyporządkować do jednego nurtu. Wśród inspiracji są takie gatunki jak progresywny rock, alternatywny metal, folk metal, death rock czy art rock.

Brzmienie albumu zdefiniowane jest poprzez niepowtarzalny wokal, w którym przeplatają się czyste brzmienia, screamy i growle, czyste i przesterowane gitary, zróżnicowany bas, dynamiczną perkusję oraz połączenie instrumentów symfonicznych i elektroniki w tle.

Najnowszym singlem z płyty Final Collision, jest opublikowany w maju 2019 Dear Remorse.
https://www.youtube.com/watch?v=Kgv1-8UbyHA

Support
All Trends Aside
- trio z Gdańska wykonujące szeroko pojętą muzykę rockową. Ich inspiracje zaczynają się od funku, a kończą na dużo mocniejszych brzmieniach. W czerwcu tego roku zespół udostępnił swoje trzy debiutanckie utwory i na początku wakacji rozpoczął promowanie swojego materiału na pomorskiej scenie.
https://www.facebook.com/AllTrendsAside

Przeczytaj także

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.