stat
Wydarzenie już się odbyło

Aromatycznie i spontanicznie

Zapraszam Cię na spotkanie o olejkach eterycznych firmy doTerra. W przyjaznej atmosferze, z kubkiem w dłoni usiądziemy i porozmawiamy o tym, skąd ten szał na olejki i czy jest uzasadniony?

gru 5-6

sobota - niedziela, godz. 9:00

Gdańsk, Nowy Port
Masz ochotę na kubek gorącej herbaty z pomarańczą, cynamonem i kropelką olejku z rozmarynu? - pobudzi ciało, poprawi nastrój i koncentrację. Na napój z kurkumy, cytryny, z kropelką olejku Turmeric, On Guard i łyżeczką miodu? - rozgrzeje i wzmocni odporność A może woda z kroplą olejku cytrynowego będzie dla Ciebie najlepszym wyborem? Spróbujemy odpowiedzieć sobie na pytania: jak by to było dysponować takimi metodami, które w naturalny sposób będą wspierały zdrowie nasze i naszych najbliższych? Jakie możliwości daje stosowanie olejków eterycznych? Opowiem o swoich doświadczeniach związanych z ich stosowaniem. Podzielę się praktycznymi przepisami i sposobami, które wspierają organizm w różnych dolegliwościach. Podpowiem jak aplikować poszczególne olejki.

Dla osób, które zdecydują się pozostać na części biznesowej czeka niespodzianka

Dla każdego uczestnika przygotuję próbkę olejku eterycznego i materiały. Ilość miejsc ograniczona.
Przyjdź i poznaj moc aromaterapii

Swój udział w spotkaniu możesz zgłosić w wiadomości sms wpisując w treści "Aromatycznie i spontanicznie". tel. 724 398 350
 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.