• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

Archive

Nowe daty koncertów Archive! Trasa została przeniesiona na jesień 2023. W Polsce zespół zagra 11 października 2023 w krakowskim Klubie Studio, 12 października 2023 na warszawskim COS Torwar i 13 października 2023 w gdańskim Starym Maneżu. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność.

Zespół Archive przekłada europejską trasę z powodu choroby jednego z członków zespołu, Dariusa Keelera.
U Dariusa zdiagnozowano raka jelita grubego. Muzyk przeszedł już z sukcesem operację w Londynie, a rokowania na pełne wyzdrowienie są bardzo dobre. Zgodnie z zaleceniami lekarzy trasa musi zostać jednak przełożona, aby dać artyście czas na pełną regenerację.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Mówiąc o diagnozie i przełożeniu trasy, Darius powiedział: "To był taki emocjonalny rollercoaster, odkąd dowiedziałem się, że mam raka, zwłaszcza po wszystkich problemach, jakie mieliśmy podczas pandemii. Nie mogłem się doczekać tej trasy. Jestem absolutnie zdruzgotany, że ją przekładamy i mogę tylko przeprosić fanów za rozczarowanie. W przyszłym roku powrócimy na najbardziej epicką trasę Archive w historii! Tęsknię za wszystkimi i przesyłam Wam całą moją miłość, do zobaczenia w 2023 roku!"
Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na nowe daty koncertów. Nowe terminy - zaplanowane na jesień 2023 - zostaną ogłoszone w przyszłym miesiącu.


Londyński zespół Archive ogłasza swoją największą dotychczas trasę koncertową. Call To Arms & Angels odbędzie się w październiku i listopadzie 2022 roku i obejmie występy w najbardziej prestiżowych miejscach w Europie.

Zobacz relację z poprzedniej edycji (2019)


Oprócz zaplanowania trasy, zespół wydał singiel We Are The Same utwór z długo oczekiwanego nadchodzącego albumu Call To Arms & Angels, którego premiera zaplanowana jest na 8 kwietnia. Wokalistka Holly Martin mówi o singlu: We Are The Same reprezentuje to, jak jesteśmy uwięzieni w społecznej przepaści, widząc rzeczy, których nienawidzimy u innych i nie potrafiąc rozpoznać ich w sobie wszyscy jesteśmy różni, ale stajemy się tacy sami, kiedy trzeba się dostosować. Utwór jest integralną częścią narracji albumu, która opowiada o niezwykłym czasie globalnej pandemii.

Kup bilet

Przeczytaj także

Opinie

 • muzyka elektroniczna
  lut 3
  piątek, g. 19:00
  Gdańsk, Ratusz Staromiejski
  It Deel
 • muzyka alternatywna , poezja śpiewana
  lut 3
  piątek, g. 19:00
  Wejherowo, Filharmonia Kaszubska
  Renata Przemyk