• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

Archive

Archive na trzech koncertach w Polsce! Zespół, którego dzięki legendarnemu przebojowi Again nie trzeba przedstawiać, zagra 11 października 2022 w krakowskim Klubie Studio, 12 października w warszawskim COS Torwar i 13 października 2022 w gdańskim Starym Maneżu.

Londyński zespół Archive ogłasza swoją największą dotychczas trasę koncertową. Call To Arms & Angels odbędzie się w październiku i listopadzie 2022 roku i obejmie występy w najbardziej prestiżowych miejscach w Europie.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Oprócz zaplanowania trasy, zespół wydał singiel We Are The Same utwór z długo oczekiwanego nadchodzącego albumu Call To Arms & Angels, którego premiera zaplanowana jest na 8 kwietnia. Wokalistka Holly Martin mówi o singlu: We Are The Same reprezentuje to, jak jesteśmy uwięzieni w społecznej przepaści, widząc rzeczy, których nienawidzimy u innych i nie potrafiąc rozpoznać ich w sobie wszyscy jesteśmy różni, ale stajemy się tacy sami, kiedy trzeba się dostosować. Utwór jest integralną częścią narracji albumu, która opowiada o niezwykłym czasie globalnej pandemii.

Support: BOKKA

Zobacz relację z poprzedniej edycji (2019)


Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się w czwartek, 17 marca 2022 o 10:00. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w piątek, 18 marca 2022 o 10:00.
Kup bilet

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna , piosenka aktorska
  cze 24-31.12

  Gdańsk, Kolonia
  Czarny Pokój 02
 • pop , muzyka elektroniczna
  lip 7
  czwartek, g. 19:00
  Sopot, Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku
  Bryska