stat
Impreza już się odbyła

Archive (4 opinie)

Agencja Go Ahead zaprasza na 5 koncertów grupy Archive! Podczas trasy koncertowej obejmującej Wrocław, Kraków, Gdańsk, Warszawę i Poznań, zespół będzie promował swój najnowszy album "25", którego premiera planowana jest na 10 maja.

Relacja z imprezy

Grupa Archive została założona w 1994 w Londynie przez Dariusa Keelera i Danny'ego Griffithsa, muzyków wcześniej związanych z projektem Genaside. Następnie do składu dołączyli wokalistka Roya Arab i raper Rosko John, aby w 1996 roku wydać debiutancki album zatytułowany "Londinium". 25-lecie działalności zespołu będą świętować wydaniem nowej płyty i potężną trasą koncertową.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


Album "25" ukaże się w różnych wydaniach - 6-płytowy box, 43 utwory z dyskografii zespołu, w tym 8 nowych, niepublikowanych dotąd piosenek, a także EP, na której znajdzie się singiel przygotowany we współpracy z Band Of Skulls - "Remains Of Nothnig". Dla swoich fanów Archive ma jeszcze jedną niespodziankę - 160-stronicową książkę, a w niej wywiady z byłymi i obecnymi członkami zespołu oraz zdjęcia z ich prywatnych kolekcji.

"Jestem dumny z pracy, którą wykonaliśmy na przestrzeni lat i podekscytowany, że będziemy mogli to w tym roku świętować" - mówi Darius Keeler, założyciel Archive. "To również świetna okazja do współpracy z nowymi ludźmi. Myślę, że piosenka nagrana z Band Of Skulls to jedna z lepszych rzeczy, jaką zrobiliśmy. Także współpraca z Stevem Masonem była dla nas ogromnym zaszczytem" - dodaje.

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani - ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX.

Więcej informacji wkrótce
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, www.empikbilety.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  140 zł
 • Przedsprzedaż
  125 zł
informacje wkrótce

Opinie (4) 1 zablokowana

 • Bilety (3)

  Sprzedam 2 bilety na koncert Archive w B90 10 października 2019. Miejsca stojące.
  Cena 115 PLN za sztukę.

  Bilety w formie pdf, gotowe do wydruku.

  Możliwy odbiór osobisty w Gdańsku lub wysyłka za dodatkową opłatą.

  Serdecznie zapraszam do kontaktu na avienae@gmail.com

  • 0 0

  • Oczywiście 24 października*

   • 0 0

  • Bilety (1)

   Ciekawe ile razy można ten sam bilet sprzedać, skoro są w pdf...

   • 0 0

   • Dlatego taki bilet kupiłabym tylko przed wejściem i dopiero zapłaciłabym po wejściu - zeskanowaniu kodu.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • jazz , blues , muzyka elektroniczna
  cze 19
  sobota, g. 19.00
  Gdańsk, Oliwski Ratusz Kultury
  Keys2Drums
 • muzyka elektroniczna , w plenerze
  cze 19
  sobota, g. 21:00
  Gdańsk, Plac Dyrekcji
  Elektro Plaza - Botanica