stat
Impreza odwołana

Apteka (1 opinia)

Ze względu na wejście Gdyni do strefy czerwonej od 17 października br., w trosce o bezpieczeństwo uczestników, artystów i ekipy technicznej, koncert zespołu Apteka zostaje odwołany.

Apteka po dziś dzień aktywnie reprezentuje trójmiejska scenę alternatywną. 6 listopada zagra w Klubie Ucho.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Grupa początkowo miała być tylko rodzajem przewrotnego eksperymentu, alternatywnym sposobem spędzania czasu kumpli z liceum. Wyrosła ponad swoje założenia, stając się zespołem legendarnym, punktem odniesienia, wyróżnianym mianem kultu. Pomimo wielu metamorfoz i zmian personalnych zespół wydał kilka krążków (Synteza, AAA, Big Noise, Narkotyki, Live92, Urojone całe miasto, Menda, Spirala) i ma w swoim dorobku setki koncertów, nagrody i wyróżnienia prestiżowych periodyków muzycznych.
Apteka to trans, psychodelia, rock, niesamowita energia i żywiołowość o czym najlepiej przekonać się w czasie występów na żywo.  Cytując lidera grupy Jędrzeja Kodyma Kodymowskiego, można bliżej poznać przesłanie formacji: Zespół, grupa, środowisko związane z nazwą Apteka to nieograniczona hurtownia pewnej filozofii życia. Nieelastyczna, a jednocześnie fantastycznie współgrająca z aktualnym tłem, daleka od pochlebstw, a jednak zespalająca tak skrajne życiowe ekstrema (). Za tym, co dzieje się z zespołem Kodyma dalej, nie nadąża chyba nawet on sam. Są, grają, koncertują. Niby nie wiadomo dokładnie, co i jak, ale wiadomo, że Jędrzej znajdzie właściwą pigułkę muzyczną na każdą okazję.

KONKRETbanda (support)
Formacja założona przez czterech gdyńskich muzyków związanych z undergroundem Osady Muzycznej i Osady Kolejowej w Gdyni. Potężne uderzenie, tożsame z Sonic Youth i z Fugazi, łączy się z najlepszymi tradycjami Trójmiejskiej Sceny Alternatywnej.
lis 14

sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 60 zł
przedsprzedaż 50 zł

Opinie (1) 1 zablokowana

 • jędruś to pissowska pacynka ....

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna , muzyka na żywo
  paź 29-7.11
  g. 20:00
  Gdańsk, Kolonia
  Odsłuch
 • muzyka alternatywna , pop , muzyka elektroniczna
  lis 7
  sobota, g. 19:00
  Gdańsk, Drizzly Grizzly
  Rosalie