• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Another Pink Floyd

Największe przeboje Pink Floyd na żywo!!! Koncert Another Pink Floyd i Marka Raduli. 16 CZERWCA - BOZE CIAŁO godz 20.00 GDAŃSK Stary Maneż.

Na scenie w Maneżu wystąpi zespół Another Pink Floyd, uznawany za jeden z najlepszych zespołów grających muzykę Floydów na żywo, a na gdański koncert zaproszenie przyjął i wraz z muzykami Another gościnnie wystąpi Marek Raduli - bezdyskusyjnie najpiękniej brzmiący gitarzysta w Polsce, występujący w takich zespołach jak Budka Suflera, Bajm, Banda i Wanda.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Będzie to wspaniałe widowisko inspirowane trasą koncertową P.U.L.S.E. z 1994r.
Klimat, emocje doskonała gra starannie zaprojektowanych świateł i wizualizacji przeniesie wszystkich widzów w świat Pink Floyd którego nie można zaznać słuchając jedynie płyt.

"Pulse". Była to jedna z najbardziej spektakularnych i najbardziej zaawansowanych technologicznie tras koncertowych połowy lat dziewięćdziesiątych. Podczas koncertu w Gdańsku zespół Another postara się odwzorować klimat i atmosferę tego widowiska, oczywiście z zachowaniem skali i możliwości na jakie pozwala miejsce występu. Podczas koncertu pojawią się również wszystkie charakterystyczne elementy takie jak: potężny ekran w kształcie koła z ruchomymi lampami na okręgu i efekty laserowe. Odtworzona zostanie niemal cała lista utworów, która pojawiła się na trasie "Pulse".
Usłyszymy koncertowe wersje najsłynniejszych utworów Pink Floyd zagrane na żywo: "Shine On You Crazy Diamond", "Wish You Were Here" , "Another Brick in The Wall", "Sorrow, What Do You Want From Me" czy "High Hopes" a także wszystkie utwory z albumu Dark Side of The Moon.

Opinie

 • ciężkie brzmienia , rock / punk
  gru 3
  niedziela, g. 19:00
  Gdańsk, Kwadratowa
  Jelonek