stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Another Pink Floyd (4 opinie)

Muzyka PINK FLOYD na żywo ... Największe Utwory Klimat i Emocje ... ANOTHER PINK FLOYD polski tribute Pink Floyd ponownie w Gdańsku 29 Listopada godzina 18:00 Klub Parlament.

Relacja z imprezy

Czy Muzykę Pink Floyd może grać tylko Gilmour i Waters? A czy Bacha mógł zagrać tylko Bach? Zespół Pink Floyd oficjalnie zawiesił już działalność. Nie mamy zatem możliwości usłyszenia na żywo muzyki wykonanej rękoma samych mistrzów. Podobnie jak nie usłyszymy muzyki Bacha, Chopina w wykonaniu ich samych. Ale mamy współczesnych artystów wirtuozów którzy interpretują dzieła mistrzów na scenach Teatrów i Filharmonii. Mamy także zespół ANOTHER, który założyli zawodowi muzycy a przy tym fani i pasjonaci Pink Floyd. Z tej mieszanki powstał zespół który prawdopodobnie najlepiej interpretuje Pink Floyd na świecie :):):)

rock - koncerty w Trójmieście


Czy to tylko polska podróbka Floydów??? 
Wymagający fani Pink Floyd którzy mieli okazję słyszeć polskich floydów na żywo są innego zdania.
Licznie odwiedzają ich koncerty a ich opinie są zaskakująco pozytywne.

Koncert ANOTHER to nowe pomysły na aranżacje muzyczne, wizualne jak i oświetleniowe. Oryginalne partie muzyczne przeplatają się z własną interpretacją, przez co zespół nie klasyfikuje się jako klasyczny Tribute Band jedynie kopiujący oryginał. Widzowie oczekujący wykonania możliwie najbliższego oryginałowi jak i liczący na nieco inne, świeższe, czasem zaskakujące i nie słyszane jeszcze interpretacje, będą usatysfakcjonowani. 

Podczas koncertu wystąpi dziesięciu muzyków, którzy wykonają największe utwory Pink Floyd. Doskonały kontakt z publiką, stopniowanie emocji podczas występu oraz doskonała muzyka i oprawa wizualna, to gwarancja niebanalnej sztuki muzycznej i poczucie klimatu jaki kiedyś na swoich koncertach tworzył zespół Pink Floyd.

W Gdańsku zespół wystąpi po raz drugi tak samo jak ostatnio w klubie Parlament.

Nie będzie walących się ścian i charakterystycznego dla Pink Floyd potężnego "circular screen" ale ... Mała przestrzeń, ograniczona ilość miejsca, surowy klimat Parlament w Gdańsku sprawi że widzowie będą mogli zaznać niepowtarzalny klimat obcownia z muzyka Pink Floyd na żywo podobny do tego jaki panował na koncertach floydów w klubie UFO w Londynie :) latach 60 kiedy Floydzi zaczynali.
Zapraszamy na nieszablonowe widowisko gdzie wy droga publiczności będziecie nieodzownym elementem klimatu jaki tego wieczoru zostanie wygenerowany w Gdańsku.

Bilety w cenie 55zł
W dniu koncertu 70zł

Bilety są dostępne w Salonach Empik i Media Markt w całej Polsce.
Internetowo:
http://www.biletin.pl/pl/koncert/another-pink-floyd-tribute-gdansk-2015/3923/bilety.html

Więcej informacji:

www.facebook.com/AnotherPinkFloyd

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/1500946603551332/


https://www.youtube.com/watch?v=GEB8Wn9DU0U
www.youtube.com/watch?v=LH7zPU1o6yc
https://www.youtube.com/watch?v=AhUHU_6I7n4

Przeczytaj także

Opinie (4) 1 zablokowana

 • Co za kibel....

  • 3 8

 • jak można...aż trudno uwierzyć

  • 1 2

 • "klimat obcownia z muzyka"?

  • 1 0

 • wszystko ok ale te dorabianie filozofii do zenujacej proby zarobienia jakiejs kaski poraza

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.