stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Anna Maria Jopek - Przestworza (3 opinie)

pop
Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Anna Maria Jopek wraz z 10-cio osobowym zespołem wyruszy w trasę koncertową, podczas której wystąpi w 9. miastach, m.in. w Szczecinie, Gdyni, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Projekt, zatytułowany "Przestworza", to muzyka premierowa, stworzona specjalnie na to spotkanie. Usłyszymy w niej frazy i tematy tradycyjne, a także zupełnie nowe utwory.

Szanowni Widzowie,

pop - koncerty w Trójmieście


Informujemy, że koncert w Trójmieście zaplanowany na 27.01.2021 zostaje przeniesiony na 14.12.2021 roku. Pozytywnie patrząc w przyszłość licząc na powrót do normalności postanowiliśmy powrócić do pierwotnej formy koncertu i sali w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Poniżej przedstawiamy harmonogram prac związanych ze zmianą daty i miejsca koncertu:

07-17.01.2021 - możliwość składania deklaracji chęci zwrotu biletów zgodnie z instrukcjami, które rozesłane zostaną przez dystrybutorów biletów

18.01.2021 - rozpoczęcie przydzielania miejsc na widowni Teatru Muzycznego zgodnie z pierwotną wartością zakupionych biletów

Mamy nadzieję, że 14 grudnia wszyscy w zdrowiu i bezpiecznych warunkach będziemy mogli spędzić wieczór z muzyką Anny Marii Jopek i drużyny Przestworzy.
"Przestworza" to tytuł, który przyszedł mi na myśl prawie natychmiast, ale przed nim było najważniejsze, ludzie, wymarzona obsada - mówi Anna Maria Jopek. Udało się zaprosić takich artystów, których gra i postawa w muzyce ucieleśniają wszystko, w co wierzę i za czym nieustannie tęsknię. Czekam na to, jakie równanie napisze muzyka dla tej konfiguracji ludzkiej i repertuarowej. Wiem, mówi mi to przeczucie tak silne, jak moja potrzeba wolności, że to będzie inne od wszystkiego, co było kiedykolwiek wcześniej - dodaje artystka.

Kierownictwo muzyczne nad projektem objął Piotr Wojtasik, odpowiedzialny również za aranże, a całości dopełni znakomity zespół w składzie: Dominik Wania, Maciej Sikała, Robert Kubiszyn, Paweł Dobrowolski, Piotr Nazaruk oraz Atom String Quartet. Pierwszy koncert zaplanowano na 8 marca 2020 r. w Filharmonii im M. Karłowicza w Szczecinie. Kolejne spotkania odbędą się w Poznaniu, Łodzi, Gdyni, Bydgoszczy, Wrocławiu, Bielsku-Białej, Katowicach i Krakowie.

Przeczytaj także

Opinie (3)

 • Art 54 konstytucji (1)

  Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. Oznacza to, że każdy z nas ma prawo do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania uzyskanych informacji. Wolność wypowiedzi gwarantuje zakaz cenzury środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy. Natomiast pojęcie przemocy słownej zależy od widzimisię i interpretacji administratora

  • 12 1

  • No i właśnie.

   Jak będziesz administratorem to się będziesz tutaj rządził.
   A póki co wracaj do zagrody.

   • 2 6

 • Wojtasik

  wycyckał Herdzina :)

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.