stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Anna Dereszowska

19 maja zapraszamy na koncert Anny Dereszowskiej w Amfiteatrze Orana w Parku Oruńskim.

Relacja z imprezy

lip 4

sobota, godz. 19:00

Sopot,
bilety 40 zł
ulgowy 35 zł
sie 5-9

środa - niedziela

Sopot,
bilety 65 zł
Kup bilet
Anna Dereszowska - polska aktorka teatralno-musicalowa, filmowa i telewizyjna oraz piosenkarka. Na stałe związana z teatrem muzycznym Studio Buffo w Warszawie.

piosenka aktorska - koncerty w Trójmieście


Brała także udział w przedstawieniach muzycznych o różnej stylistyce. Można ją było oglądać jako tytułową Pannę Tutli Putli w musicalu z librettem na motywach dramatu Witkacego, muzyką Janusza Stokłosy, w choreografii i inscenizacji Janusza Józefowicza (2004, Teatr Studio Buffo w Warszawie).
Zagrała główną rolę Zerzabelli w "Paradach" Jana Potockiego w reżyserii Krzysztofa Zaleskiego (2005, Teatr Syrena w Warszawie).

Jednocześnie śpiewała w kameralnym przedstawieniu z piosenkami Jana Kaczmarka "Album rodzinny" według scenariusza i w reżyserii Adama Opatowicza i Jacka Poniedzielskiego (2007, Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza w Warszawie).

Aktorka śpiewa z zespołem Machina del Tango, wspólnie z Andrzejem Krzywym nagrała piosenkę na płytę De Mono "No Stress" (2010), w 2010 roku wygrała Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. Rok później ukazała się jej debiutancka płyta "Już nie zapomnisz mnie" składająca się z kompozycji Henryka Warsa. W 2014 roku wraz z Machina del Tango wydała płytę "Tango va banque - tanga filmowe". 

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij