stat

Ania Rusowicz

pop

Choć poprzednio musieliśmy przełożyć koncert z powodu choroby artystki, wiemy już, kiedy się odbędzie! Zapraszamy do nas 28 lutego - w piątek - o godz. 19.

cze 26

sobota, godz. 20:00 - 22:00

bilety 99-249 zł
Bilety wyprzedane
wrz 4

sobota, godz. 20:00

bilety 59 - 399 zł
Bilety wyprzedane
"Przebudzenie" to najnowsza, długo wyczekiwana płyta Ani Rusowicz, którą będzie promowała w naszym studiu. Artystka tym razem swój album wyprodukowała sama. Zainspirowana podróżami m.in. do Nowego Orleanu nagrała muzykę z zespołem na tzw. setkę i przy użyciu taśmy. Rusowicz jak zawsze charakteryzuje się dobrym, klasycznym smakiem lat 60. i 70. Tym razem Ania zaprosiła do współpracy instrumenty dęte, które nadały klimat bluesowo-funkowo-rockandrollowy, w niektórych momentach wręcz przypominający klimat Jamesa Browna czy też Otisa Reddinga. Jak zawsze jest to sentymentalna podróż do lat 60/70., które można powiedzieć, będą powracały i kojarzyły się z prawdą i życiem człowieka wychodzącego naprzeciw drugiemu człowiekowi żyjącemu zgodnie z naturą.

pop - koncerty w Trójmieście


Zapraszamy Was w bigbitowo-rockowo-funkową podróż, w którą chętnie wybierali się hipisi, a dzisiaj ich idee są jak najbardziej aktualne.

Ania Rusowicz polska wokalistka, zdobywczyni czterech nagród FRYDERYK, kompozytorka, tekściarka, ale przede wszystkim osoba, która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60. i 70. w Polsce, nagrywając cztery płyty w stylu retro, z których dwie okryły się statusem "złotych".

Koncerty, sesje i wywiady w jej wykonaniu zawsze charakteryzują się niebywałym stylem i smakiem, a kierowane są do odbiorcy nietuzinkowego i wymagającego.

Koncert odbędzie się w Studiu Koncertowym im. Janusza Hajduna w Radiu Gdańsk przy al. Grunwaldzkiej 18.

Wszystkie zaproszenia zachowują ważność.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.