stat
Impreza już się odbyła

Ania Rusowicz

pop

Choć poprzednio musieliśmy przełożyć koncert z powodu choroby artystki, wiemy już, kiedy się odbędzie! Zapraszamy do nas 28 lutego - w piątek - o godz. 19.

maj 8-9

piątek - sobota

bilety 99 zł
przedsprzedaż 89 zł
cze 13

sobota

bilety 59 - 399 zł
Bilety wyprzedane
"Przebudzenie" to najnowsza, długo wyczekiwana płyta Ani Rusowicz, którą będzie promowała w naszym studiu. Artystka tym razem swój album wyprodukowała sama. Zainspirowana podróżami m.in. do Nowego Orleanu nagrała muzykę z zespołem na tzw. setkę i przy użyciu taśmy. Rusowicz jak zawsze charakteryzuje się dobrym, klasycznym smakiem lat 60. i 70. Tym razem Ania zaprosiła do współpracy instrumenty dęte, które nadały klimat bluesowo-funkowo-rockandrollowy, w niektórych momentach wręcz przypominający klimat Jamesa Browna czy też Otisa Reddinga. Jak zawsze jest to sentymentalna podróż do lat 60/70., które można powiedzieć, będą powracały i kojarzyły się z prawdą i życiem człowieka wychodzącego naprzeciw drugiemu człowiekowi żyjącemu zgodnie z naturą.

pop - koncerty w Trójmieście


Zapraszamy Was w bigbitowo-rockowo-funkową podróż, w którą chętnie wybierali się hipisi, a dzisiaj ich idee są jak najbardziej aktualne.

Ania Rusowicz polska wokalistka, zdobywczyni czterech nagród FRYDERYK, kompozytorka, tekściarka, ale przede wszystkim osoba, która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60. i 70. w Polsce, nagrywając cztery płyty w stylu retro, z których dwie okryły się statusem "złotych".

Koncerty, sesje i wywiady w jej wykonaniu zawsze charakteryzują się niebywałym stylem i smakiem, a kierowane są do odbiorcy nietuzinkowego i wymagającego.

Koncert odbędzie się w Studiu Koncertowym im. Janusza Hajduna w Radiu Gdańsk przy al. Grunwaldzkiej 18.

Wszystkie zaproszenia zachowują ważność.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij