• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Ania Karwan - Serce Tour

pop

Trasa SERCE to kolejna koncertowa odsłona, promująca drugą płytę Ani Karwan Swobodnie.
W marcu 2023 roku ukazał się drugi w karierze, solowy w pełni autorski album Ani - Swobodnie
Jest to zbiór utworów, które ukazują okres rozwoju w trakcie kryzysu pandemicznego i transformacji muzycznej jak i duchowej Ani Karwan. Artystka odważyła się obrać własną, niczym nie wymuszoną drogę i stworzyła album, który jest zbiorem jej kompozycji stworzonych wraz z Piotrem Bogutynem oraz jej w pełni autorskich, poetyckich i mocno refleksyjnych tekstów. Album ten jest powrotem do korzeni i organicznego grania.

Ania Karwan w swoim najnowszym dziele stara się odnaleźć spokój w trudnych czasach, a jednocześnie eksperymentować i szukać nowych dróg artystycznych. Wokalistka wierzy, że nawet w trudnych sytuacjach można odnaleźć piękno i tworzyć sztukę, która przemawia do serca.

pop - koncerty w Trójmieście


Wydawnictwo warte jest uwagi zarówno dla wiernych fanów Artystki, ale też dla słuchaczy poszukujących, mogących odkryć Jej nowe oblicze muzyczne.

Na płycie znalazł się również singiel Ostatni Raz, który jest piosenką promującą film Jak pokochałam gangstera na Netflix

Ania Karwan o Albumie:
"Dojrzałam do życia w spokoju i szaleję już tylko w twórczości. To na tej właśnie płycie pozwoliłam sobie na wyjście z komfortu i uwolnienie się od konkretnych gatunków. Jestem silnie związana z analogowym brzmieniem, a jednocześnie podziwiam nowoczesne produkcje. Na tej płycie wyraża się moja stara dusza, a zarazem dzika kobieta, która nie boi się być nieidealna. Jestem dumna z tego, że znalazłam odwagę. Po niełatwym czasie pandemii, samotności i strachu napisałam teksty i muzykę jakiej nigdy nie doświadczyłabym, gdyby nie te dwa lata kiedy zatrzymał się świat. Album ten jest więc zapisem mojej wdzięczności za ten czas."

Zwyciężczyni konkursu Premiery 56 Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Przebój Słucham Cię w radiu co tydzień przyniósł Artystce aż trzy nagrody - za najlepszy tekst, kompozycję oraz nagrodę główną jury w konkursie Premiery. W 2020 roku utwór uzyskał również status podwójnej platynowej płyty.
Debiutancka płyta Ani ukazała się 15 lutego 2019r. dając fanom Artystki też takie przeboje, jak Głupcy który pokrył się platyną, czy Czarny Świt uhonorowany złotą płytą.

Artystka została nominowana do Fryderyków 2020 w kategorii Fonograficzny debiut roku, a w 2021 płyta Ania Karwan osiągnąła status złotej płyty.

Przeczytaj także

Opinie