stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Ania Dąbrowska w Scenie (15 opinii)

pop

W tym roku mija 10 lat od debiutu fonograficznego Ani Dąbrowskiej. Dla wielu Jej fanów to właśnie "Samotność Po Zmierzchu" pozostaje tą najważniejszą płytą. Podczas jesiennej trasy koncertowej Ania po raz pierwszy zaśpiewa wszystkie piosenki ze swego pierwszego albumu.

lut 29

sobota, godz. 18:00

Wstęp wolny
mar 19

czwartek, godz. 19.00

bilety 40 zł
przedsprzedaż 35 zł
Kup bilet
Ania: "Gdy w 2004 roku ukazała się Samotność zupełnie nie byłam przygotowana na sukces jaki jej towarzyszył.
Płyta powstawała prawie przez rok, a kolejny zabrało mi montowanie zespołu. To nieprawdopodobne, ale pomiędzy pierwszą, a druga płyta zagrałam tylko kilka koncertów, mimo iż z komercyjnego punktu widzenia był to mój najlepszy czas. Doszłam do wniosku, że 10-ta rocznica, to dobry pretekst, by objechać z tą płyta kraj. Mam duży sentyment do tej płyty i wydaje mi się, że zasługuje ona na odpowiednią oprawę koncertową jakiej nie doczekała się wtedy".


pop - koncerty w Trójmieście


Obok piosenek z "Samotności" podczas jesiennych koncertów będzie można usłyszeć najpopularniejsze piosenki Ani z czterech ostatnich płyt: Bang Bang, Bawię Się Świetnie, Czekam, Jeszcze Ten Jeden Raz, Nigdy Więcej Nie Tańcz Ze Mną, Musisz Wierzyć, Smutek Mam We Krwi, Sound Of Silence, Trudno Mi Się Przyznać oraz W Spodniach Czy Sukience.

ANIA Dąbrowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Dotychczas nagrała pięć płyt, z których każda uzyskał status Platynowej Płyty:

"Samotność po zmierzchu", 2004
"Kilka historii na ten sam temat", 2006
"W spodniach czy w sukience?", 2008
"Ania Movie", 2010
"Bawię się świetnie" 2012

Łącznie sprzedała ponad 250 000 płyt. Jest laureatką ośmiu Fryderyków, a także wielu innych nagród branżowych. Popularność i uznanie publiczności doskonale oddają cztery statuetki otrzymane podczas koncertów TOP w ramach festiwalu Top Trendy. Jej przedostatnia płyta "Ania Movie" była najczęściej kupowanym polskim albumem w 2010 roku. Pod koniec ubiegłego roku do sklepów trafiła Jej najnowsza płyta pt. "Bawię się świetnie", którą krytycy jednogłośnie okrzyknęli najlepszą w dorobku Ani.

Dąbrowska zagrała kilka dużych tras koncertowych obejmujących swym zasięgiem największe miasta w Polsce. Bilety na Jej koncerty wyprzedają się na kilka tygodni przed rozpoczęciem każdej Trasy.

W podsumowaniu 10-ciolecia przygotowanym przez Związek Producentów Audio Video dotyczącym najchętniej kupowanych płyt minionej dekady Ania uplasowała się na 3 miejscu.Oficjalna strona:
www.aniadabrowska.com
Więcej informacji na stronie:
www.scenaklub.pl

FB:
https://www.facebook.com/scenaklub

Wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/589348467773138/
-----------------------------------------------------------------------

WSTĘP O GODZ.18.00

KONCERT GODZ.20.00

Bilety druga pula w cenie 58zł

Dostępne w RESTAURACJI SMAK MORZA SOPOT
www.smakmorza.pl

Bilety dostępne za pośrednictwem:

Biletomat.pl:
https://www.biletomat.pl/koncerty/ania-dabrowska-118/

Muno.pl:
http://www.muno.pl/imprezy/sopot/ania-dabrowska-live-koncert-scena-sopot-26204/www.eventim.pl
http://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=APL&fun=search&action=search&doc=search%2Fsearch&detailadoc=erdetaila&detailbdoc=evdetailb&kudoc=artist&sort_by=score&sort_direction=desc&fuzzy=yes&suchbegriff=Ania+Dąbrowska

Oraz w stałych punktach sprzedaży :

Salony Empik

Media Markt

Saturn

Opinie (15)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni