stat
PATRONAT

Ania Dąbrowska - Głosy dla hospicjów

Ani Dąbrowskiej przedstawiać nie musimy. To jedna z najbardziej lubianych polskich wokalistek. Koncert dedykowany jest pamięci Anny Przybylskiej

Relacja z imprezy

lis 28

niedziela

Gdańsk,
bilety 89 zł
przedsprzedaż 69 - 79 zł
Kup bilet
lut 18

piątek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 100 - 115 zł
Kup bilet
WSTĘP 18.00 KONCERT 19.00

pop - koncerty w Trójmieście


Poznaliśmy ją dzięki programowi Idol. Po kilku latach sama została jurorką w innym talent-show - The Voice of Poland.

W tym roku, 11 lat od debiutu czekamy na szósty w jej dorobku album.

Organizowany w październiku ŚWIATOWY DZIEŃ HOSPICJUM I OPIEKI PALIATYWNEJ w tym roku odbywać się będzie pod hasłem SZACUNEK, POJEDNANIE, POKÓJ... Z tej okazji na całym świecie w ponad 60 krajach organizowanych jest około 500 koncertów pod wspólnym tytułem "Głosy dla hospicjów". Te wydarzenia jednoczą i dodają otuchy wszystkim skupionym wokół hospicjów, tworzą również nowe możliwości zarówno zbierania funduszy i zwiększania świadomości, czym jest ruch hospicyjny i na czym polega pomoc paliatywna.

Gdyńskim akcentem "Głosów dla hospicjów " będzie koncert charytatywny Ani Dąbrowskiej, jednej z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady, który odbędzie się 11 października br. w klubie Atlantic.

Całkowity dochód z koncertu przeznaczony będzie na rzecz podopiecznych hospicjum dla dzieci Bursztynowa Przystań. Jest to wyjątkowe miejsce, które powstało w trosce o cierpiące dzieci, by rozjaśnić ich codzienność miłością i zapewnić im poczucie bezpieczeństwa.

Stowarzyszenie Hospicjum im. Św. Wawrzyńca to organizacja pożytku publicznego, utrzymuje się głównie dzięki wsparciu finansowemu mieszkańców. Od ponad 28 lat dzięki pełnej poświęcenia pracy lekarzy, pielęgniarek oraz licznych wolontariuszy, hospicjum niesie pomoc i otacza opieką chorych i ich rodziny w najtrudniejszych chwilach. Stowarzyszenie prowadzi hospicja stacjonarne i domowe dla dzieci oraz hospicja stacjonarne i domowe dla dorosłych, każdego dnia obejmuje swoją troską blisko 200 chorych.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.