stat
Impreza już się odbyła

Angels Night Out XXL Special Mike G.

To już za trzy dni wigilia, przygotowania do Świąt na ukończeniu, prezenty pod choinkę zakupione, wszyscy czekamy na ten jedyny i niepowtarzalny dzień w roku. Żeby troszkę rozluźnić się przed oczekującymi świątecznymi atrakcjami oraz spotkaniami rodzinnymi czy też w gronie najbliższych przyjaciół, chcielibyśmy zaprosić Państwa na tę naprawdę wyjątkową imprezę. Przygotowaliśmy dla Was prezent w postaci olbrzymiej i już od dawna nie byłej naszej wielkiej promocji.

Wisłoujście 2020

sie 21-23

piątek - niedziela, godz. 13:00

przedsprzedaż 239 zł
Zaczynamy o 21:00. Na tą niezwykłą noc przygotowaliśmy specjalnie dla Was znaną naszym fanom promocję. Przy zakupie w barze lub u kelnerki pomiędzy 21:00 a 23:00. whiskey Johnnie Walker Red Rye Finish, płacimy za jeden produkt, a otrzymujemy dwa! To największy z hitów promocyjnych proponowanych dla naszych Gości. PROMOCJA NIE DOTYCZY STREFY VIP. Jest jedną z najbardziej ulubionych przez Was, naszych ofert.

Startujemy o 21:00., a kończymy o 5:00. Jak zawsze będziemy bawić się w klimacie Urban, Rap, Twerk, Trap, Future R'n'b Mashup, Funk, House, Deep House oraz oczywiście największych i najbardziej popularnych imprezowych hitów. Stroną muzyczną zajmie się Rezydent Miasta Aniołów Mike G.

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.
Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768 58 31

Mike G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe'u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ'em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni