stat
Impreza już się odbyła

Angels Night Out - Women's Day & Men's Day - MIQRO & BARI & MIKE G

To naprawdę wyjątkowa impreza jakiej jeszcze Miasto Aniołów nie widziało w swojej już prawie 14 letniej historii. Skumulowaliśmy dwa Święta w jednym dniu. Zapraszamy wszystkie Panie i wszystkich Panów, oczywiście tylko te (tych), które (którzy) ukończyły (ukończyli) 21 lat.

Będzie największa promocja, którą powtarzamy po roku i która bardzo przypadła do gustu bywalcom Miasta Aniołów. Wszyscy, którzy zarezerwują (stawki za rezerwacje jak zwykle), stolik na sali głównej, otrzymują od nas jedną butelkę 0.5 l wódki Smirnoff Black + 1 l soku lub napoje Coca Coli. Obowiązuje zasada, że na jeden stolik (niezależnie od jego wielkości) przypada jedna butelka wymieniona powyżej. Ta sama zasada dotyczy przy łączeniu stolików. A w strefie VIP, podobnie jak na sali głównej po rezerwacji loży (opłat standardowe), Goście zajmujący loże 7-8 osobowe jak i 10 osobowe, otrzymują 1 but. 0.7 l wódki Smirnoff Black + 2 l soku lub napoje Coca Coli według zasady 1 loża - 1 butelka 0.7 l wódki Smirnoff Black.

To nie żarty, tu naprawdę należy się pospieszyć z rezerwacjami, bo ilość stolików i lóż ograniczona , a gratisy wydajemy tylko do 23:00.
Z okazji tego Święta nasi artyści jak i cały zespół Miasta Aniołów składa wszystkim naszym Fankom i Fanom najserdeczniejsze życzenia, życząc przede wszystkim, dobrej zabawy w naszym (Waszym) Klubie.

Do tak wysokiej rangi imprezy nie mogliśmy nie zaprosić artystów z najwyższej półki. Razem z naszym Rezydentem MIKE G muzykę tworzył będzie MIQRO oraz w live act-ach zagra na saksofonie BARI.

Startujemy o 21:00., a kończymy o 5:00.
Jak zawsze będziemy bawić się w klimacie Urban, Rap, Twerk, Trap, Future R'n'b Mashup, Funk, House, Deep House oraz oczywiście największych i najbardziej popularnych imprezowych hitów. Dobra muzyka to domena Rezydenta Miasta Aniołów MIKE-ego G oraz naszych Gości MIQRO i oczywiście BARI-ego.
Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.

Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i tym razem olbrzymich promocji.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768 58 31

MIQRO - - w latach 90-tych koneser czarnej płyty a także mistrz winylowej magii. Dziś prekursor najnowszych nowinek technicznych prezentowanych podczas występów. Promotor nieśmiertelnego "HOUSE MUSIC" w całym kraju.
- W swoich setach prezentuje mistrzowski sposób mixowania, a dzięki temu wydobywa ukrytą energię i piękno muzyki House. Determinacja oraz ciągłe pogłębianie umiejętności, pozwoliło mu osiągnąć pozycje jednego z najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów w Polsce.
- Oficjalnie okrzyknięty rezydentem Sunrise Festival Afterparty na plaży w Kołobrzegu. Wielokrotnie zapraszany na Electrocity i inne festiwale. Fakt ten otworzył mu drogę do zagranicznych występów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech oraz Szwecji oraz na Ibizie.
- Nabrane doświadczenie za konsoletą i ciągła chęć rozwoju muzycznej pasji, nakłoniła do urządzenia własnego studia. Optymistyczne, pełne pozytywnych wibracji nagrania ujrzały światło dzienne dzięki wielu wytwórniom. W Polsce Sony BMG, a za granicą wiele przodujących Labeli.
- Współwłaściciel Randewu Records. Wspólnie z Milkwish'em wydają i promują młodych producentów z Polski i nie tylko.

Bartosz Jarosz ("Bari") - absolwent jazzu i muzyki estradowej Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie saksofonu. Z muzyką klubową związany od 2005 roku, kiedy to podjął współpracę z trójmiejskimi Dj'ami. Od tamtego czasu zagrał w większości klubów Trójmiasta i w wielu innych liczących się klubach w całej Polsce: Warszawa ( Platinium, Space, Bank, Opera, Rich & Pretty Club, H2O, You & Me), Poznań (SQ, Pacha,Terytorium, BBB, Hah), Kraków (Cień, Fashion Time, Cocon), Bydgoszcz (Moralist, Buena Vista, Soda), Toruń (Stars, Mockba, Nox), Wrocław (Grey), Lublin (Shine), Szczecin (Senso, Cubar), Radom (Mojito), Włocławek (TB King, Moscato), Mielno (Fresh)... Miał również okazję występować za granicą w Belgii, Włoszech (Porto Liscia Beach Club -Sardynia, Charlie's Bar - La Maddalena), Hiszpanii (Tramps King of Clubs - Teneryfa) i Malcie (Hugo's Terrace, Bacco, Hugo's Lounge).

Grał saksofonowe live acty i koncerty min. podczas takich eventów specjalnych jak Peroni Yachting Night TVN Sopot 2008, Wybory Miss Pomorza Władysławowo 2010, Rage 2013 (Koszalin - Elite Circle), Sopot Motor Show 2013, Camerimage Bydgoszcz 2013, Hiper otrzęsiny na morzu (Stena Line 2013), 39 Festiwal Filmowy w Gdyni 2014, , Żeglarski Puchar Trojmiasta Sopot 2015, Infoshare Expo Gdańsk 2015-17, a także podczas licznych konferencji, eventów firmowych, pokazów mody i promocji luksusowych marek samochodowych (Bentley, Porshe, BMW, Landrover).

W ciągu przeszło dwunastoletniej przygody z różnymi odmianami muzyki elektronicznej współpracował z czołowymi reprezentantami polskiego dj'ingu. Ze szczególnym upodobaniem dogrywa do soulfulowo-wokalno-funkujących gatunków house & chill out, gdzie saksofon ma możliwość poruszania sie na nieco bogatszym dywanie brzmieniowo-harmonicznym, nie stroni jednak od minimalno-progresywnych beatów z charakterystycznym riffowym saksofonem. Poza sceną klubową udzielał się jako saksofonista barytonowy w Big Bandzie Akademii Muzycznej w Gdańsku, (festiwale: Swingin' Saxonia Glauchau 2010, Komeda Jazz Festiwal Słupsk 2010, Kaliningrad City Jazz Festival 2013), Big Bandzie Jana Konopa, Elbląskim Kwartecie Saksofonowym, festiwalowym składzie zespołu Tomasza Steńczyka (Festiwal Twórczości Korowód 2011), a jako alcista w mniejszych składach jazzowych, min w duecie z pianistką i aranżerką Aleksandrą Tomaszewską, Orkiestrze Daniela Nosewicza, amerykańskiej orkiestrze Harry James'a (kontrakt na wycieczkowcu Mariner of the Seas Royal Caribbean Cruise Line 2009) i w innych projektach muzycznych.

Mike G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe'u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ'em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni