stat
Impreza już się odbyła

Angels Night Out: Pete Grace & Mike G

Zapraszamy na andrzejkową noc czarów, magii i wróżb. Zagrają Mike G. z klasyką Miasta Aniołów oraz Pete Grace - doświadczony DJ i producent muzyczny, który świetnie czuje parkiety w klubach! W jego setach usłyszysz house oraz dużo nowoczesnej elektroniki. Grywa w znaczących klubach oraz na prestiżowych wydarzeniach, który wspólnie z naszym Rezydentem Mike G stworzą wspaniały festiwal różnorodnej muzy, oczywiście z myślą o naszych Fanach jak i o tych, którzy w tę wyjątkową noc, zechcą po raz pierwszy odwiedzić Klub nad Motławą.

Przyszłość przepowiadać będzie profesjonalna wróżka Zaira. W czarodziejski klimat imprezy wprowadzać będą naszych Gości wróżki - hostessy, rozdając zaczarowane ciasteczka z wróżbami. Będziemy bawić się w klimacie funk, rap, rnb, mashup, house, deep house i oczywiście największych i najbardziej znanych hitów dyskotekowych. Tego wydarzenia nie możecie przegapić, to najlepsza impreza w Trójmieście. Nie spóźniajcie się, start o 20.00. Wstęp 20 PLN/os. Będą jeszcze inne atrakcje, promocje (Ci z Was, którzy odwiedzą nasz Klub pomiędzy 20:00., a 21:.00. nie płaca za wstęp) i niespodzianki. Nasz bar, a w zasadzie nasi barmani proponują wyjątkowe i niepowtarzalne drinki, które powinny przypaść do gustu każdemu z naszych Gości.

W tym dniu wszyscy Andrzeje (muszą mieć przy sobie dokument to stwierdzający) wchodzą na imprezę do 23:00. za darmo.

Nie polecamy before - ów, spóźnialscy mogą wiele stracić, a chyba nie warto. 20:00.

Rezerwujcie wcześniej stoliki, bo ich ilość jest ograniczona.

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.
Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i niespodzianek.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768-58-31

Pete Grace - doświadczony DJ i producent muzyczny, który świetnie czuje parkiety w klubach! W jego setach usłyszysz house oraz dużo nowoczesnej elektroniki. Grywa w znaczących klubach oraz na prestiżowych wydarzeniach.W 2013 roku wystąpił na Sunrise Festival w Kołobrzegu. W 2015 roku wystąpił na Open'er Festival w Gdyni. Na co dzień pracuje jako producent muzyczny oraz inżynier dźwięku, wykonując miksy i masteringi dla różnych artystów.

Mike G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe'u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ'em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni