stat
Impreza już się odbyła

Angels Night Out - Patrycja Mizerska & PZ & Mike G

W wigilię dnia Świętego Patryka nie zabraknie u nas piwa w kolorze zielonym, chociaż i tak największą atrakcją tego dnia (wieczoru) podczas naszej cyklicznej imprezy Angels Night Out będą artyści, którzy odwiedzą Miasto Aniołów.

wrz 18-19

sobota - niedziela, godz. 21:00

Gdynia,
bilety 299 zł
wrz 24

piątek, godz. 22:00

bilety 25 zł
Zaprosiliśmy już dość dawno nie słyszaną i niewidzianą w MA, zwyciężczynię z przed kilku lat finału semestralnego karaoke Patrycję Mizerską. Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, uczestniczyła w 3 edycji programu "The Voice of Poland" w drużynie Edyty Górniak oraz w 11 edycji ,, Must be The Music''. W Mieście Aniołów w ten wieczór pojawi się również Piotr Ziemann aka PZ. Ściśle związany z trójmiejską sceną klubową. W swoich setach najbliżej mu do muzyki House lecz największa satysfakcję sprawia mu mieszanie gatunków. Zapraszamy do Miasta Aniołów w trzecią sobotę marca na imprezę Angels Night Out. Startujemy punktualnie o 21:00.

Jak zwykle będziemy bawić się w klimacie funk, rap, rnb, mashup, house, deep house i oczywiście największych i najbardziej znanych hitów dyskotekowych. Muzę dla Was będą miksować, nasz Gość - PZ oraz Rezydent MA - Mike G, a wspierać ich będzie w live act-ach, Patrycja Mizerska.

Życzymy wszystkim, którzy w tym dniu odwiedzą Miasto Aniołów dobrej zabawy, miłej, sympatyczne atmosfery i mnóstwa wrażeń. Będą niespodzianki!

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.
Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.
Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768-58-31
-----------
Nasi artyści:

Patrycja Mizerska - nazywam się Patrycja Mizerska i jestem absolwentką specjalności Musical na Wydziale Wokalno-Aktorskim w Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku w klasie śpiewu prof. Ryszarda Minkiewicza i dr Krzysztofa Bobrzeckiego. Aktualnie kontynuuję naukę na tym samym wydziale na studiach magisterskich. Śpiewam od 9 roku życia, wcześniej uczęszczałam na lekcje śpiewu do SPiT "Fart" w Bielawie pod kierunkiem Pani Anny Lutz. Również tam udzielałam się w zespole wokalnym "Fall in love" , z którym zdobyłyśmy m.i.n Grand Prix na międzynarodowym festiwalu w Koninie .Od 2012 do 2014r. byłam wokalistką zespołu rockowo gotyckiego Poxy Life, z którym zrealizowaliśmy dwa teledyski do naszych utworów- w których miałam przyjemność grać: "Mój świat" -użyto fragmenty filmu "Imperator" K.Łęckiego, współpraca z Wilk Production, reżyser -Robert Wrozsek oraz ,,Nie ma mnie'' - użyto fragmentów filmu ,,Niebyt'' przy współpracy z Tripart Studio. 30.09.2016r wydałam płytę w warszawskim, progrockowym zespołem Archangelica płytę - "Tomorrows starts today" (wyd. Lynx Music, Kraków).

W roku 2012 nagrywałam piosenki do bajek dla wydawnictwa "Astrum" we Wrocławiu. W roku 2010 i 2011 współpracowałam z lokalnym Radiem Sudety nagrywając jingiel reklamowy i zapowiedziami na imprezę Sudety Sound electrocity event III. Trzykrotnie nagrywałam piosenki na płytę Fundacji ,,Młodzi Artyści Śpiewają''. Od lat biorę udział w wielu festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych zdobywając na nich często wysokie lokaty m.i.n.Grand Prix na Festiwalu Młodych Talentów Niemen Non Stop 2018, festiwalu piosenki musicalowej i filmowej we Wrocławiu, a także I miejsce na festiwalu Nowa Piosenka tarym Krakowie,I miejsce na przeglądzie piosenki aktorskiej w Bielsku Białej, III msc oraz wyróżnienie na Międzynarodowym Festiwalu Niemen Non Stop, nagrodę specjalną za osobowość na ,,Budziku'' we Wrocławiu , wyróżnienie specjalne wraz z zespołem na festiwalu Impresje Artystyczne Śpiewające Obrazy.itd. Dwukrotnie byłam finalistką przeglądu piosenek Kabaretu Starszych Panów w Kutnie. W 2012 roku byłam stypendystką programu stypendialnego "zDolny Śląsk".W 2014 roku śpiewałam w zespole wokalnym w musicalu,,Fame'' Można było mnie zobaczyć w 3 edycji programu ,,The Voice of Poland'' w drużynie Edyty Górniak oraz w 11 edycji "Must be The Music". Od 2016 roku udzielam się w projektach z Karolem Drzewoszewskim stepując na róznego rodzaju imprezach m.in poranne audycje dla dzieci w Filharmonii w Gdańsku, w Wejherowie, gościnnie na statku, W Eksperymencie w Gdyni itd. Występowała m.in na deskach Teatru Muzycznego im.Danuty Baduszkowej w Gdyni, Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, Teatru Wybrzeże w Sopocie oraz Gdańsku. Wielokrotnie solistka podczas koncertów wraz z orkeistrą symfoniczną na Akademii Muzycznej im.Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz podczas koncertu ,,Śpiewający aktorzy'' w Teatrze Wybrzeże w Sopocie na Scenie Kameralnej pod kierownictwem Muzycznym Ignacego Wiśniewskiego. W maju 2015 r. byłam również solistką Gali 70-lecia Dziennika Bałtyckiego w Teatrze Muzycznym w Gdyni im. Danuty Baduszkowej. W bieżącym roku po raz drugi solistka podczas gali Benefisu dojrzałości

Piotr Ziemann aka PZ to DJ aktywnie działający w branży od 2006 roku. Ściśle związany z trójmiejską sceną klubową. W swoich setach najbliżej mu do muzyki House lecz największa satysfakcję sprawia mu mieszanie gatunków. Do tej pory miał przyjemność grać w wielu Polskich klubach oraz poza granicami naszego kraju.
https://www.facebook.com/pzdjpl/
https://hearthis.at/pzdj/

Mike G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe'u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ'em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.