stat
Impreza już się odbyła

Angels Night Out Patrycja Brzezińska & Mike G. Happy Birthday

Na ponad tydzień przed Świętami, Miasto Aniołów zaprasza wszystkich tych, którzy chcą "poimprezować" w klubowych rytmach, które serwować będą: Patrycja Brzezińska - dobrze znana "miastowym" fanom, aktorka Sceny Muzycznej. Jej pasją jest muzyka, śpiew oraz taniec oraz nasz Rezydent Mike G.

afterWEek

lut 9

niedziela, godz. 14:00 - 22:00

Sopot,
bilety 20 zł
Wszystkiego najlepszego grudniowym Jubilatom składa ekipa Miasta Aniołów.

Jak co miesiąc chcemy uhonorować tych spośród naszych Gości, którzy urodzili się w grudniu. Grudniowi jubilaci spod znaku strzelca i koziorożca po wcześniejszej rezerwacji (58 768 58 31) do 13.12. otrzymują jedną butelkę 0.5. l wódki Smirnoff + 1 l soku lub napoju Coca Coli + stolik na sali głównej - za darmo (dostosowany do ilości Gości). Obowiązuje zasada - jeden zarezerwowany stolik - jeden jubilat. Należy pospieszyć się z rezerwacjami, ilość stolików ograniczona i może ich zabraknąć dla spóźnialskich i jeszcze coś ekstra, wszyscy, którzy nas odwiedzą w tym dniu pomiędzy 21:00., a 23:00., i urodzili się w grudniu, mają darmowy wstęp na imprezę, muszą to jednak przy wejściu udokumentować dowodem tożsamości ze zdjęciem.

Zaczynamy o 21:00. Jak zawsze będziemy bawić się w klimacie Urban, Rap, Twerk, Trap, Future R'n'b Mashup, Funk, House, Deep House oraz oczywiście największych i najbardziej znanych imprezowych hitów. Stroną muzyczną zajmą się: sobotni Rezydent MA Mike G. i w live ast-ach Patrycja Brzezińska.

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.
Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768 58 31

Patrycja Brzezińska to Aktorka Sceny Muzycznej. Jej pasją jest muzyka, śpiew oraz taniec; dlatego wybrała studia Musicalowe na Akademii Muzycznej w Gdańsku, obecnie jest na ostatnim roku studiów magisterskich. Prócz songów musicalowych uwielbia muzykę rozrywkową, jazz a także świetnie czuje się w materiale clubowym. Ukończyła: Studium Wokalno - Baletowe w Gliwicach, działające przy byłym Teatrze Muzycznym w Gliwicach, I Stopień Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu oraz Studia Pedagogiczne na Uniwersytecie Opolskim. Brała udział w produkcji "Fame" w reż. Miłosz Gałaja granego w Mazowieckim Teatrze Muzycznym w Warszawie, jak i również "Funny Girls" także w reż. Miłosza Gałaja oraz w rewii "Musical Story" w reż. Cezarego Morawskiego. Można było ją ujrzeć w teatrze na plaży w Sopocie ("Panna Tutli Putli " reż. Piotr Kosewski). Była aktorką teatru Piktogram, co za skutkowało wyróżnieniem za monodram "Zołza" (reż. Dariusz Kowcun) na Ogólnopolskim Konkursie Teatrów dla Dorosłych. Dodatkowo współpracuje z trójmiejskimi muzykami w różnych przedsięwzięciach muzycznych. Obecnie gra z teatrem Form. Art., koncertuje oraz pracuje nad autorską muzyką.

Mike G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe'u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ'em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni