stat
Impreza odwołana

Angels Night Out: Naughty Girls

Nadeszła wiosna, dni coraz dłuższe i cieplejsze, choć czekamy z utęsknieniem na tę ukwieconą, kolorową i prawdziwie ciepłą, a na razie zapraszamy wszystkich naszych fanów jak również tych, którzy zechcą nas odwiedzić po raz pierwszy, na imprezę z cyklu Angels Night Out.

cze 27

sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
sie 21-23

piątek - niedziela, godz. 13:00

przedsprzedaż 239 zł
Na tę noc przygotowaliśmy specjalnie dla Was dwie super promocje, które cieszyły się ogromną popularnością na naszym fanpage. Wszyscy którzy wpiszą się na listę do 28.03.2020. do godziny 18:00. na facebook-u w pierwszych dwóch godzinach imprezy tj. 21:00. - 23:00. mają darmowy wstęp. Warunkiem wpisania się na listę Gości jest polubienie Miasta Aniołów. Obserwujcie nas i czekajcie kiedy pojawi się lista (należy dołączyć się do wydarzenia).

To jeszcze nie wszystko, żeby jeszcze bardziej podnieść temperaturę tej marcowej imprezy, zapraszamy wszystkie Panie (które nie zdążyły wpisać się na listę i które mają ukończone 21 lat) na naszą stałą promocję pt. "Naughty Girls". Nasze fanki jak i te panie, które po raz pierwszy postanowiły odwiedzić Miasto Aniołów, w tym dniu wchodząc do Klubu (21.00-23.00) w spódniczkach mini lub szortach nie płacą za wstęp i otrzymują welcome drinka gratis. Dla odważnych pań, które w tym dniu zdecydują się na fantastyczną zabawę z Mike G (w minispódniczkach lub szortach), w Mieście Aniołów, specjalny przygotowany przez szefa baru (Michała) drink powitalny.

Jak zawsze będziemy bawić się w klimacie urban, rap, twerk, trap, future r'n'b, mashup, funk, house, deep house oraz oczywiście największych i najbardziej znanych imprezowych hitów.

Rezerwujcie wcześniej stoliki, bo ich ilość jest ograniczona. Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768-58-31

Mike G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe'u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ'em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  15 zł
WSTĘP: 15 zł* NAUGHTY GIRLS FREE do 23:00

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • clubbing / dyskoteka , projekcje filmowe
  cze 14
  niedziela
  Gdańsk, Dok Cesarski
  Dok Cesarski - wielkie otwarcie
 • muzyka elektroniczna , clubbing / dyskoteka
  cze 20
  sobota, g. 21:00
  Gdynia, Nowy Harem
  Moguai