stat
Impreza już się odbyła

Angels Night Out - Mike G.

To już jutro wigilia, przygotowania do Świąt na ukończeniu, prezenty pod choinkę zakupione, wszyscy czekamy na ten jedyny i niepowtarzalny dzień w roku. Żeby troszkę się rozluźnić przed oczekującymi świątecznymi atrakcjami oraz spotkaniami rodzinnymi czy też w gronie najbliższych przyjaciół, chcielibyśmy zaprosić Państwa na tę naprawdę wyjątkową imprezę.

paź 23

piątek, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 10 zł
lis 7

sobota, godz. 22:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Przygotowaliśmy dla Was prezent w postaci olbrzymiej i już od dawna nie byłej wielkiej promocji! Zaczynamy o 21:00. Na tę niezwykłą noc przygotowaliśmy specjalnie dla Was znaną naszym fanom promocję. Przy zakupie w barze lub u kelnerki pomiędzy 21:00., a 23:00. dowolnego produktu (oprócz wyrobów tytoniowych i produktów będących w promocji) płacimy za jeden, a otrzymujemy dwa. To największy z hitów promocyjnych proponowanych dla naszych Gości.

PROMOCJA NIE DOTYCZY STREFY VIP.
Jest jedną z najbardziej ulubionych przez Was, naszych ofert. Startujemy o 21:00., a kończymy o 5:00. Jak zawsze będziemy bawić się w klimacie Urban, Rap, Twerk, Trap, Future R'n'b Mashup, Funk, House, Deep House oraz oczywiście największych i najbardziej popularnych imprezowych hitów. Stroną muzyczną zajmie się Rezydent Miasta Aniołów Mike G.

Mike G jest jednym z przedstawicieli młodej i ambitnej toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe'u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największym Polskim festiwalu poza granicami kraju - Music Fest w Les Orres (Alpy) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers grał na największym polskim festivalu - Polish Hip Hop Festival w Płocku. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektami Party with Video (projekt audiowizualny, połączenie obrazu z dźwiękiem) oraz Partyrockers' (wspólnie z DJ'em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce).

https://soundcloud.com/mikegpl
https://www.mixcloud.com/djmikegpl/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.