stat
Impreza już się odbyła

Angels Night Out Mike G - Happy Birthday

Najserdeczniejsze życzenia od całej ekipy Miasta Aniołów dla wszystkich lutowych Jubilatów, tych, którzy odwiedzą w tym dniu Klub nad Motławą i dla tych, którzy są naszymi fanami i klubowiczami ale akurat w tego dnia, niestety do nas nie zawitają. Niech żałują bo to ostatnia impreza w tej "odsłonie" Miasta Aniołów.

sie 21-23

piątek - niedziela, godz. 13:00

przedsprzedaż 239 zł
Zapraszamy spragnionych dobrej "bibki", pozytywnych emocji i szaleńczej karnawałowej zabawy na tę specjalnie dla Was przygotowaną imprezę.

Zapraszamy do Miasta Aniołów w pierwszą sobotę lutego na imprezę Angels Night Out - Happy Birthday. Start 21:00.
Jest to pierwsza impreza w lutym, a jednocześnie ostatnia impreza w Mieście Aniołów przed czekającym nas już za dwa dni remontem.

To jeszcze karnawał, choć dla MA jest to ostatnia impreza w tej jego edycji ;) i z tego też powodu nasz Rezydent Mike G zrobi "przelotkę" po wszystkich stylach i gatunkach muzycznych granych w dobrych i renomowanych klubach, gdzie oczywiście dominują róże odmiany muzyki house.

Jak co miesiąc chcemy uhonorować tych spośród naszych Gości, którzy urodzili się w zimowym lutym. Happy Birthday 21:00. - 23:00. Lutowi jubilaci spod znaku wodnika i ryb po wcześniejszej rezerwacji (58 768 58 31) do 31.01. 2020. otrzymują jedną butelkę 0.5. l wódki Smirnoff + 1 l soku lub napoju Coca Coli + stolik na sali głównej - za darmo (dostosowany do ilości Gości). Obowiązuje zasada - jeden zarezerwowany stolik - jeden jubilat. Należy pospieszyć się z rezerwacjami, ilość stolików ograniczona i może ich zabraknąć dla spóźnialskich i jeszcze coś ekstra, wszyscy, którzy nas odwiedzą w tym dniu pomiędzy 21:00., a 23:00., i urodzili się w drugim miesiącu roku, mają darmowy wstęp na imprezę, muszą to jednak przy wejściu udokumentować dowodem tożsamości ze zdjęciem.

Życzymy wszystkim, którzy w tym dniu odwiedzą Miasto Aniołów dobrej zabawy, miłej, sympatyczne atmosfery i mnóstwa wrażeń.

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.
Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768-58-31
-----------------------------------------------
Mike G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe'u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ'em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni