stat
Impreza już się odbyła

Angels Night Out Mike G: Happy Birthday

wrz 18-19

sobota - niedziela, godz. 21:00

Gdynia,
bilety 299 zł
wrz 24

piątek, godz. 22:00

bilety 25 zł
START: 21:00
WSTĘP: 15 zł, HAPPY BIRTHDAY FREE do 23:00!

Najserdeczniejsze życzenia od całej ekipy Miasta Aniołów z okazji pierwszej sobotniej imprezy w 2020 roku dla wszystkich fanów i sympatyków naszego Klubu. Zapraszamy spragnionych dobrej „bibki”, pozytywnych emocji i szaleńczej karnawałowej zabawy na tą specjalnie dla Was przygotowaną imprezę.

Zapraszamy do Miasta Aniołów  w pierwszą sobotę stycznia na imprezę  Angels Night Out  –  Happy Birthday. Start 21:00.

Zaczyna się karnawał i i z tego też powodu nasz Rezydent Mike G zrobi „przelotkę” po wszystkich stylach i gatunkach muzycznych granych w dobrych i renomowanych  klubach, gdzie oczywiście dominują róże odmiany muzyki house.

Jak co miesiąc chcemy uhonorować tych spośród naszych Gości, którzy urodzili się w zimowym styczniu. Happy Birthday 21:00. – 23:00. Styczniowi jubilaci spod znaku koziorożca i wodnika po wcześniejszej rezerwacji (58 768 58 31) do 03.01. 2020. otrzymują jedną butelkę 0.5. l wódki Smirnoff + 1 l soku lub napoju Coca Coli + stolik na sali głównej - za darmo (dostosowany do ilości Gości). Obowiązuje zasada – jeden zarezerwowany stolik - jeden jubilat. Należy pospieszyć się z rezerwacjami, ilość stolików ograniczona i może ich zabraknąć dla spóźnialskich i jeszcze coś ekstra, wszyscy, którzy nas odwiedzą w tym dniu pomiędzy 21:00., a 23:00., i urodzili się w pierwszym miesiącu roku, mają darmowy wstęp na imprezę, muszą to jednak przy wejściu udokumentować dowodem tożsamości ze zdjęciem.

Życzymy wszystkim, którzy w tym dniu odwiedzą Miasto Aniołów dobrej zabawy, miłej, sympatyczne atmosfery i mnóstwa wrażeń.

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.
Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768-58-31
-------------------------------------------------------------------
Mike G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe’u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ’em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.