stat

Angels Night Out - Mike G - Happy Birthday

Wakacje już za nami, rozpoczynamy nowy sezon, na start najbardziej chyba popularna promocja, która w ciągu roku dotyczy wszystkich jubilatów bawiących się w naszym Klubie. Tym razem chodzi o osoby urodzone w pierwszym powakacyjnym miesiącu!

Mike G i cała ekipa Miasta Aniołów składają urodzinowe życzenia wszystkim wrześniowym jubilatom i zapraszają do Miasta Aniołów na imprezę "Angels Night Out" - 07.09. Sobota. Start 21:00. - Happy Birthday 21:00-23:00. - wrześniowi jubilaci spod znaku panny i wagi po wcześniejszej rezerwacji (58 768 58 31) do 06.09., otrzymują jedną butelkę 0.5. l wódki Smirnoff Black + 1 l soku lub napoju Coca Coli + stolik na sali głównej - za darmo (dostosowany do ilości Gości). Obowiązuje zasada - jeden zarezerwowany stolik - jeden jubilat. Należy pospieszyć się z rezerwacjami, ilość stolików ograniczona i może ich zabraknąć dla spóźnialskich.

Dodatkowo - wszyscy, którzy nas odwiedzą w tym dniu, a urodzili się we wrześniu, mają pomiędzy 21:00., a 23:00. darmowy wstęp na imprezę. Muszą to jednak przy wejściu udokumentować dowodem tożsamości ze zdjęciem.

Będziemy jak zwykle bawić się w klimacie mashup, funk, rnb, house, deep oraz oczywiście największych i najbardziej znanych imprezowych hitów. Muzę miksować dla Was będzie nasz Rezydent Mike G.

Rezerwujcie wcześniej stoliki, bo ich ilość jest ograniczona.
Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.

Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.
Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje stolików wyłącznie pod numerem 58 768-58-31
Wstęp dla osób, które ukończyły 21 lat.

---
Mike G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe'u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ'em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  15 zł
jubilaci wstęp wolny do 23:00, pozostali 15 zł

Disco Night

sie 10

sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 5 zł

Angels Night Out

wrz 14

sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 15 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • clubbing / dyskoteka
  lip 19
  piątek, g. 20:00
  Gdańsk, Sassy
  Fisz - DJ set
 • clubbing / dyskoteka
  lip 19
  piątek, g. 22:00
  Sopot, S.F.I.N.K.S 700
  Summer Drum&Bass

Najpopularniejsze wydarzenia

 • 3 godz
 • |
 • 12 godz
 • |
 • 3 dni
 • |
 • 7 dni