stat

Angels Night Out - Mike G. - Birthday Bash

Lato jeszcze trwa, chociaż sezon wakacyjny już za nami, a my przygotowaliśmy "tajemniczą" promocję. To niespodzianka, a mianowicie, jeśli chcecie wejść na tę imprezę za darmo i dostać drinka powitalnego za FREE, zapytajcie przy wejściu nasze miłe selekcjonerki, co należy zrobić, żeby skorzystać z tej "tajemniczej" promocji. One wszystko wiedzą i Wam powiedzą. :D Ta wyjątkowa promocja działa tylko od 21:00. do 23:.00.

To oczywiście nie wszystko, 14.09. mamy kolejną mega promocję, a co to znaczy? Przez cały czas trwania imprezy whisky Johnnie Walker Black Label kosztuje tylko 15 PLN za 40 ml czyli za butelkę 0.7 l - 262,5 PLN. Czyli tyle samo co za whisky Johnnie Walker Red Rye Finish.
Zaczynamy o 21:00. Przy zakupie w barze lub u kelnerki przez całą noc czyli od 21:00 do 5:00. za Czarnego Jasia płacimy, tylko tyle, co normalnie za naszą housową whisky Johnnie Walker Red Rye Finish. To największy z hitów promocyjnych we wrześniu proponowanych naszym Gościom.
TYM RAZEM PROMOCJA DOTYCZY CALEGO KLUBU!

Imprezę poprowadzi nasz sobotni Rezydent Mike G. Będziemy bawić się w klimacie nu disco, mashup, funk, rnb, house i deep house i oczywiście największych i najbardziej znanych hitów dyskotekowych granych w Mieście Aniołów czyli tzw. klasyki Miasta. Nie zabraknie też rytmów z odchodzącego lata.
Rezerwujcie zawczasu stoliki, bo ich ilość jest ograniczona. Nie zaczynajcie before w domu, im wcześniej przyjdziecie tym większe szanse, że nie ominą Was promocje, które przygotowaliśmy.

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.
Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768-58-31

---
Mike G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe'u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ'em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  15 zł
do 23:00 specjalna promocja u selekcjonerek - wstęp wolny, pozostali 15 zł

Angels Night Out

wrz 7

sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 15 zł

Kurort Sopot - miasto miłości

wrz 13

piątek, godz. 21:00 - 5:00

Sopot,
bilety 10 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • clubbing / dyskoteka , karaoke
  sie 29
  czwartek, g. 21:00
  Gdańsk, Miasto Aniołów
  Wakacyjne Karaoke&Dance
 • clubbing / dyskoteka , spotkanie , widowisko / show
  sie 30
  piątek, g. 21:00
  Gdańsk, Bunkier
  Party with Gok Wan

Najpopularniejsze wydarzenia

 • 3 godz
 • |
 • 12 godz
 • |
 • 3 dni
 • |
 • 7 dni