stat
Impreza już się odbyła

Angels Night Out MJ.SAX & Fakto & Mike G

Nasi mili Klubowicze, Klubowiczki, Fani i Fanki po bardzo długiej przerwie odwiedza Miasto Aniołów, Fakto - bardzo aktywny DJ oraz producent. Słynie ze swoich autorskich imprez, które charakteryzują się totalnym mashupem zarówno brzmieniowym jak i towarzyskim. Nigdy nie stronił od mieszania wielu gatunków jednocześnie, dlatego też podczas jego występów można spodziewać się dosłownie wszystkiego! Wspomagać, oczywiście będzie go, nasz Rezydent imprez sobotnich Mike G.

Po niespełna roku zboczycie i usłyszycie również nietuzinkowego artystę MJ.SAX-a. MJ.SAX - pełen pozytywnej energii , utalentowany, saksofonista , który wykonuje niesamowite show na najlepszych imprezach w Polsce i nie tylko. MJ.SAX pokazuje jak można wykorzystać saksofon w muzyce klubowej, funky i oldschool. Jego kreatywność i miłość do muzyki pozwala mu odnaleźć się w każdym gatunku.

Impreza przy udziale takich artystów nie może się nie udać!

Będziemy bawić się w klimacie: twerk, trap, nu disco, mashup, funk, rnb, house i deep house i oczywiście największych i najbardziej znanych hitów imprezowych granych w Mieście Aniołów czyli tzw. klasyki Miasta. Za konsoletą Fakto , Mike G, a live actach MJ.SAX.

Rezerwujcie zawczasu stoliki, bo ich ilość jest ograniczona!

Nie zaczynajcie before w domu, im wcześniej przyjdziecie tym większe szanse, że nie ominą Was największe atrakcje tego wyjątkowego wieczoru i nocy.

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.
Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele muzycznych doznań.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje stolików wyłącznie pod numerem 58 768-58-31
------------
Nasi artyści:

MJ.SAX czyli Michał Jamróz urodzony w sierpniu 1988 roku we Wrocławiu- pełen pozytywnej energii , utalentowany, saksofonista , który wykonuje niesamowite show na najlepszych imprezach w Polsce i nie tylko. MJ.SAX pokazuje jak można wykorzystać saksofon w muzyce klubowej, funky i oldschool. Jego kreatywność i miłość do muzyki pozwala mu odnaleźć się w każdym gatunku. Oczywiście zawsze w całkowicie oryginalny i innowacyjny sposób. MJ.SAX sprawdza się w każdej sytuacji - nie ma znaczenia czy jest to impreza w klubie, firmowy event czy głośna impreza na otwartej przestrzeni. Do każdego zadania MJ.SAX podchodzi w pełni profesjonalnie, czego efektem jest zadowolenie - zarówno organizatorów jak i gości. Na pytanie "co robisz?" najczęściej odpowiada "gram na saksofonie!" Gra całym sobą, czyli całą swoją szaleńczą energię wypuszcza przez"Platynowego Pukacza" (takie imię nosi jego sax) MJ.SAX grał już w Hiszpanii, Francji, Italii, zielonej Holandii, Belgii, Niemczech, na Węgrzech, Czechach, Ukrainie, Bułgarii ow Egipcie. Saksofonista nie zapomina też o polskich słuchaczach. Obecnie każdy, kto jest żądny imprezy z prawdziwym powerem może go usłyszeć również w naszym kraju. Grał już w takich miejscach jak: Warszawa: - Nova Maska - Bank - Klubokawiarnia - Organza - Platinium - Room 13 - The Eve - La Playa Katowice: - Lemoniada Zakopane: - Dworzec Tatrzański Łódź: - Bedroom - Czekolada Toruń: -Arsenał Bydgoszcz: - Soda Legendarny już Solar Beach Bar na polskim wybrzeżu oraz wiele wiele innych miejsc których jest coraz to więcej. MJ.SAX brał udział w najbardziej prestiżowym zagranicznym polskim zimowym festiwalu Snow Show Music Fest 2014 we Francji. Współpracuje z najlepszymi Djami i producentami polskiej sceny klubowej.

Fakto - bardzo aktywny DJ oraz producent pochodzący z Lublina. Słynie ze swoich autorskich imprez, które charakteryzują się totalnym mashupem zarówno brzmieniowym jak i towarzyskim. Nigdy nie stronił od mieszania wielu gatunków jednocześnie, dlatego też podczas jego występów można spodziewać się dosłownie wszystkiego!
Fakto potrafi mieszać style jak mało kto, jednak najlepiej czuje się w klimatach House, Future House, Nu-Disco. Swoją przygodę z klubami zaczął w wieku szesnastu lat. Przez ponad rok był rezydentem sieci klubów Czekolada. Był także ambasadorem marki Jagermeister oraz akcji Łowcy, a w wieku dziewiętnastu lat został managerem artystycznym lubelskiego klubu Cream, jednego z najbardziej prestiżowych lokali w Polsce, w którym współpracował z czołówką polskiej sceny klubowej. Funkcję tę pełnił przez cały okres działalności klubu. Fakto zagrał tysiące imprez na mapie całego kraju. Często odwiedza także inne państwa - m in. Szwajcarię, Francję czy Włochy. Współpracuje ze szwajcarskim kolektywem DJ-skim Supremus Sounds, z którymi tworzą różne projekty na mapie całej europy. Fakto jest założycielem oraz rezydentem marki WROTKI TAK BARDZO ODPIĘTE - lifestylowego projektu imprezowego, który odwiedził najpopularniejsze kluby w całym kraju, a także za granicą.

Mike G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe'u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ'em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • clubbing / dyskoteka
  gru 13
  piątek, g. 22:00
  Sopot, S.F.I.N.K.S 700
  Kosmos
 • clubbing / dyskoteka
  gru 13
  piątek, g. 21.00
  Gdańsk, Mechaniczna Pomarańcza
  Black Friday

Najpopularniejsze wydarzenia

 • 3 godz
 • |
 • 12 godz
 • |
 • 3 dni
 • |
 • 7 dni