stat
Impreza już się odbyła

Angels Night Out BUMPS - Bajo & Pedro withs Mike G

Do Miasta Aniołów na początku października przyjeżdża trzech Panów po to i tylko po to, żeby stworzyć niezapomnianą atmosferę tej jakże wyjątkowej i mamy nadzieję bardzo, bardzo atrakcyjnej imprezy.

Halloween

paź 31

czwartek, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 10 zł

Angels Night Out

lis 16

sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 15 zł
Są to: BUMPS czyli Bajo & Pedro, od 2014 roku podbijają serca klubów występując razem w duecie jako "BumpSET" (Bumps) - Bajo za gramofonami i samplerem, Pedro na perkusji elektronicznej oraz sobotni Rezydent Miasta Aniołów ( tu chyba opis jest zbyteczny - Mike G.Wszyscy ci Panowie złożą wraz z całą ekipą naszego klubu najserdeczniejsze życzenia październikowym jubilatom i zaproszą na Happy Birthday 21:00-23:00. gdzie - wszyscy, którzy urodzili się w październiku i są spod znaku wagi i skorpiona po wcześniejszej rezerwacji (58 768 58 31) do 04.10., otrzymują jedną butelkę 0.5. l wódki Smirnoff + 1 l soku lub napoju Coca Coli + stolik na sali głównej - za darmo (dostosowany do ilości Gości).

Obowiązuje zasada - jeden zarezerwowany stolik - jeden jubilat. Należy pospieszyć się z rezerwacjami, ilość stolików ograniczona i może ich zabraknąć dla spóźnialskich. Dodatkowo - wszyscy, którzy nas odwiedzą w tym dniu, a urodzili się w październiku, mają pomiędzy 21:00., a 23:00. darmowy wstęp na imprezę. Muszą to jednak przy wejściu udokumentować dowodem tożsamości ze zdjęciem.

Będziemy jak zwykle bawić się w klimacie mashup, funk, rnb, house i deep house oraz oczywiście największych i najbardziej znanych imprezowych hitów o co bez wątpienia zadbają nasi artyści. Muzę miksować dla Was będą: Bajo, oraz nasz Rezydent Mike G, a na perkusji dogrywać będzie Pedro.

Rezerwujcie wcześniej stoliki, bo ich ilość jest ograniczona.
Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.

Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.
Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768-58-31
----------------------------------
BUMPS - dj Bajo & Pedro [drums]
Dzieje Bump sięgają roku 2005, kiedy to prowokatorami powstania ściśle powiązanej grupy stali się: Piotr Wach (Pedro) i Mateusz Żuchnicki (dj Bajo). Niedługo potem dołącza do nich całe grono bump fanatyków tworząc spore zamieszanie na toruńskiej scenie muzycznej. Wszystko nabrało rozgłosu wraz z publikacją szalonego wyczynu którym stał się teledysk z koncertu zespołu BIZARRE na rynku starego miasta w Toruniu. Wtedy Pedro pojawia się na wokalu wraz z dj Bajo tnącym skrecze na gramofonach. Po wygraniu licznych przeglądów muzycznych i uznania największych toruńskich gwiazd takich jak Organek, Jacek "Szybki Kazik" Bryndal (Kobranocka) czy Zbyszek Krzywański (Republika) zespół nagle postanawia zakończyć twórczość... Główną przyczyną stają się perypetie życiowe członków zespołu Bizarre które rozbijają kapelę. Jednak Pedro i Bajo postanawiają dalej kontynuować współpracę i przyjaźń która łączy ich do dzisiaj. Tuż po rozpadzie pierwszej formacji tworzą toruński label Bump Sound Records. Motywem przewodnim idei było początkowo organizowanie jak największych wydarzeń, koncertów, imprez jak najmniejszym kosztem przy jak największym rozgłosie. A przy okazji wydawania kolejnych produkcji muzyczno - filmowych.

Skąd pochodzi nazwa i na czym opiera się idea 'BUMP'? Założycieli zainspirował po części film 'Bumfights' jak i samo znaczenie słowa "bum" i "bump". W licznych słownikach polsko-angielskich możemy znaleźć odpowiedniki polskiego znaczenia "bump" - tj. "odskocznia", "świeży temat", "śpiący policjant", "duży zgrabny tyłeczek", czy nawet "huk i hałas".

W 2006 Bump szwadron podejmuje się organizacji pierwszego w Polsce Dancehall Queen Contest, impreza staje się cyklicznym wydarzeniem przez kolejne 5 lat. Konkurs polega na wyłanianiu królowych tańca do jamajskich rytmów, zdobywczyni pierwszego miejsca wysłana zostaje co roku na Jamajkę aby wziąć udział w International Dancehall Queen Contest.

Z biegiem kolejnych lat rodzi się pomysł Bump Squadu - szwadronu wariatów. Napędzanych luźnym stylem i specyficznym podejściem do życia i muzyki. To sprawiło że grupa wyłoniła kilku oryginalnych artystów; dj'i, mc's, czy nawet muzyków sesyjnych. Nie ograniczając składu do konkretnych liczb i postaci, czy stylów muzycznych narzucanych w owym czasie przez tzw. 'podziemie' wyłonili i wypromowali takiego artystę jak Fala MC. Co zaowocowało wydaniem longplayu "PROwizorka". Fale popchnęła wizja wydania pełnego albumu nad którym pracowało wiele osób z kraju i zagranicy. Nad produkcją płyty czuwał DJ Bajo wraz ze sPedrem.

Od tamtego czasu Bump Squad czuwa nad jakością krzyżackiej strony masowych imprez pokroju Hip Hop, R'n'B, Ragga Dance Hall współorganizując takie koncerty jak: Reebook Hip Hop Tour, występy takich gwiazd jak: Vienio i Pele, DreadSquad, Kaliber 44, WWO, Marika, donGURALesko, OSTR, PTP, Tede oraz wiele innych. Na przełomie lat 2008- 2010 wytwórnia wraz z masową emigracją Polaków za granicę rusza za nimi z projektem Bump Records EU: Dublin/London/Berlin/Amsterdam/Bruksela, budując mosty z lokalnymi rozgłośniami, pismami kulturalno-muzycznymi jak i samymi artystami. Współtworzy telewizyjny show o tematyce muzycznej w Dublinie: "G-REQUEST SHOW". Stanowi to kolejny krok w rozwoju i poszerzenie działalności.

Dziś Bump Sound to przede wszystkim: DJ BAJO i PEDRO. Od 2014 roku podbijają serca klubów występując razem w duecie jako "BumpSET" (Bumps) - Bajo za gramofonami i samplerem, Pedro na perkusji elektronicznej.

MIKE G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe'u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy. DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ'em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni