stat
Impreza już się odbyła

Angels Night Out - After Party with Santa Hulisz & Mike G

Wszystkich spragnionych dobrej zabawy i prezentów zapraszamy na tę specjalnie dla Was przygotowaną Imprezę Mikołajkową, na której pierwszych 100 Gości Klubu otrzyma prezent od Miasta Aniołów. Startujemy o 21:00. (Ci co przyjdą do Klubu przed 21:00. nie otrzymają prezentów). Prezenty będą rozdawały nasze przemiłe hostessy.

bilety 15 zł

Party MIX

gru 28

sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 10 zł
Atrakcją wieczoru będzie występujący w naszym Klubie po raz pierwszy Paweł Hulisz - trębacz, aranżer, kompozytor. Bierze udział w wielu projektach artystycznych: Lady Pank Symfonicznie, Coma Symfonicznie. Współpracuje z Sinfoniettą Consonus. W dorobku artystycznym ma ponad 50 nagrań płytowych, jako muzyk sesyjny, kameralista i solista, uczestniczy też w wielu festiwalach muzycznych.

Będziemy bawić się w klimacie mashup, funk, rnb, house, deep oraz oczywiście największych i najbardziej znanych i lubianych "miastowych" hitów.

Muzę dla Was miksować będzie nasz Rezydent MIKE G, a w live actach wystąpi Gwiazda wieczoru PAWEŁ HULISZ. Nie spóźnijcie się, prezentów starczy tylko dla pierwszych 100 Fanów.
Życzymy wszystkim, którzy w tym dniu odwiedzą Miasto Aniołów dobrej zabawy, prezentów i mnóstwa wrażeń, które z pewnością zapewnią nasi Artyści.

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.
Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768-58-31.

---

Paweł Hulisz - trębacz, aranżer, kompozytor. Jest absolwentem gdańskiej i bydgoskiej akademii muzycznej. Na stałe współpracuje z Cappellą Gedanensis i Teatrem Muzycznym w Gdyni.

Bierze udział w wielu projektach artystycznych: Lady Pank Symfonicznie, Coma Symfonicznie. Współpracuje z Sinfoniettą Consonus, z którą nagrał płytę Symphonic Theater of Dreams poświęconą zespołowi Dream Theater i płytę Exploration, z Jordanem Rudesem, klawiszowcem legendarnego zespołu Dream Theater. Na stałe współpracuje z zespołem jazzowym Keepin` Tradition Jazz Quartet, Jacek Siciarek Quartet, Krystyna Durys Band. Współpracuje też, jako muzyk sesyjny z m.in.: Sylwią Grzeszczak, Eweliną Lisowską, Kasią Kowalską, Igorem Herbutem, Natalią Kukulską, Kamilem Bednarkiem, zespołem Behemoth, Deer Project, NPWM, Sound'n'Grease.

W 2012 roku otrzymał Stypendium Kulturalne Prezydenta Miasta Gdańska, które przyczyniło się do nagrania pierwszej solowej płyty pt: SANACJA - ,,Już taki ze mnie zimny drań'', z przebojami polskiej muzyki z lat 20-tych i 30-tych XX wieku.

Wykonuje muzykę barokową i klasyczną na instrumencie historycznym. Jest pomysłodawcą i założycielem zespołu Tubicinatores Gedanenses, z którym koncertuje na wieżach kościołów i ratuszy, kontynuując starą praktykę gdańskiej Turmmusik.

Zajmuje się opracowywaniem starodruków muzycznych z XVII i XVIII w., które znajdują się w bibliotece PAN w Gdańsku, a także w Bibliotece Hosianum w Olsztynie.

Jest kompozytorem Hejnału wykonywanego od 2017 roku na rozpoczęcie
i zakończenie Jarmarku Dominikańskiego w Gdańsku.

W dorobku artystycznym ma ponad 50 nagrań płytowych, jako muzyk sesyjny, kameralista i solista, uczestniczy też w wielu festiwalach muzycznych.

---

MIke G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe'u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ'em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni