stat
Impreza już się odbyła

Angels Night Out - After Party with Santa Claus - MJ. Sax & Mike

Wszystkich spragnionych dobrej zabawy i prezentów zapraszamy na tą specjalnie dla Was przygotowaną Imprezę Mikołajkową, na której pierwszych 100 Gości Klubu otrzyma prezent od Miasta Aniołów.

bilety 10 zł

Baltic Party 2019

maj 11

sobota, godz. 21:00

Gdynia,
bilety 189 zł
ulgowy 169 zł


Startujemy o 21:00. (Ci co przyjdą do Klubu przed 21:00. nie otrzymają prezentów). Prezenty będą rozdawały nasze przemiłe hostessy. Atrakcją wieczoru będzie występujący w naszym Klubie MJ. SAX - pełen pozytywnej energii , utalentowany, saksofonista , który wykonuje niesamowite show na najlepszych imprezach w Polsce i nie tylko. MJ.SAX pokazuje jak można wykorzystać saksofon w muzyce klubowej, funky i oldschool.

Zapraszamy do Miasta Aniołów na imprezę "After Party with Santa Claus". Będziemy bawić się w klimacie mashup, funk, rnb, house, deep oraz oczywiście największych i najbardziej znanych i lubianych "miastowych" hitów. Muzę dla Was miksować będzie nasz Rezydent MIKE G, a w live actach wystąpi Gwiazda wieczoru MJ.SAX. Nie spóźnijcie się, prezentów starczy tylko dla pierwszych 100 Fanów!

Życzymy wszystkim, którzy w tym dniu odwiedzą Miasto Aniołów dobrej zabawy, prezentów i mnóstwa wrażej, które z pewnością zapewnią nasi Artyści.

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.

Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768-58-31

MJ.SAX czyli Michał Jamróz urodzony w sierpniu 1988 roku we Wrocławiu- pełen pozytywnej energii , utalentowany, saksofonista , który wykonuje niesamowite show na najlepszych imprezach w Polsce i nie tylko. MJ.SAX pokazuje jak można wykorzystać saksofon w muzyce klubowej, funky i oldschool. Jego kreatywność i miłość do muzyki pozwala mu odnaleźć się w każdym gatunku. Oczywiście zawsze w całkowicie oryginalny i innowacyjny sposób. MJ.SAX sprawdza się w każdej sytuacji - nie ma znaczenia czy jest to impreza w klubie, firmowy event czy głośna impreza na otwartej przestrzeni. Do każdego zadania MJ.SAX podchodzi w pełni profesjonalnie, czego efektem jest zadowolenie - zarówno organizatorów jak i gości. Na pytanie "co robisz?" najczęściej odpowiada "gram na saksofonie!" Gra całym sobą, czyli całą swoją szaleńczą energię wypuszcza przez"Platynowego Pukacza" (takie imię nosi jego sax) MJ.SAX grał już w Hiszpanii, Francji, Italii, zielonej Holandii, Belgii, Niemczech, na Węgrzech, Czechach, Ukrainie, Bułgarii ow Egipcie. Saksofonista nie zapomina też o polskich słuchaczach. Obecnie każdy, kto jest żądny imprezy z prawdziwym powerem może go usłyszeć również w naszym kraju. Grał już w takich miejscach jak: Warszawa: - Nova Maska - Bank - Klubokawiarnia - Organza - Platinium - Room 13 - The Eve - La Playa Katowice: - Lemoniada Zakopane: - Dworzec Tatrzański Łódź: - Bedroom - Czekolada Toruń: -Arsenał Bydgoszcz: - Soda Legendarny już Solar Beach Bar na polskim wybrzeżu oraz wiele wiele innych miejsc których jest coraz to więcej. MJ.SAX brał udział w najbardziej prestiżowym zagranicznym polskim zimowym festiwalu Snow Show Music Fest 2014 we Francji. Współpracuje z najlepszymi Djami i producentami polskiej sceny klubowej.

Mike G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe'u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ'em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni