stat
Impreza już się odbyła

Angels Night Out - After Party with Santa Claus - MJ. Sax & Mike

Wszystkich spragnionych dobrej zabawy i prezentów zapraszamy na tą specjalnie dla Was przygotowaną Imprezę Mikołajkową, na której pierwszych 100 Gości Klubu otrzyma prezent od Miasta Aniołów.

Party Killazz - Novy & Slawgol

gru 14

piątek, godz. 21:00

Gdynia,
bilety 10 zł


Startujemy o 21:00. (Ci co przyjdą do Klubu przed 21:00. nie otrzymają prezentów). Prezenty będą rozdawały nasze przemiłe hostessy. Atrakcją wieczoru będzie występujący w naszym Klubie MJ. SAX - pełen pozytywnej energii , utalentowany, saksofonista , który wykonuje niesamowite show na najlepszych imprezach w Polsce i nie tylko. MJ.SAX pokazuje jak można wykorzystać saksofon w muzyce klubowej, funky i oldschool.

Zapraszamy do Miasta Aniołów na imprezę "After Party with Santa Claus". Będziemy bawić się w klimacie mashup, funk, rnb, house, deep oraz oczywiście największych i najbardziej znanych i lubianych "miastowych" hitów. Muzę dla Was miksować będzie nasz Rezydent MIKE G, a w live actach wystąpi Gwiazda wieczoru MJ.SAX. Nie spóźnijcie się, prezentów starczy tylko dla pierwszych 100 Fanów!

Życzymy wszystkim, którzy w tym dniu odwiedzą Miasto Aniołów dobrej zabawy, prezentów i mnóstwa wrażej, które z pewnością zapewnią nasi Artyści.

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.

Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768-58-31

MJ.SAX czyli Michał Jamróz urodzony w sierpniu 1988 roku we Wrocławiu- pełen pozytywnej energii , utalentowany, saksofonista , który wykonuje niesamowite show na najlepszych imprezach w Polsce i nie tylko. MJ.SAX pokazuje jak można wykorzystać saksofon w muzyce klubowej, funky i oldschool. Jego kreatywność i miłość do muzyki pozwala mu odnaleźć się w każdym gatunku. Oczywiście zawsze w całkowicie oryginalny i innowacyjny sposób. MJ.SAX sprawdza się w każdej sytuacji - nie ma znaczenia czy jest to impreza w klubie, firmowy event czy głośna impreza na otwartej przestrzeni. Do każdego zadania MJ.SAX podchodzi w pełni profesjonalnie, czego efektem jest zadowolenie - zarówno organizatorów jak i gości. Na pytanie "co robisz?" najczęściej odpowiada "gram na saksofonie!" Gra całym sobą, czyli całą swoją szaleńczą energię wypuszcza przez"Platynowego Pukacza" (takie imię nosi jego sax) MJ.SAX grał już w Hiszpanii, Francji, Italii, zielonej Holandii, Belgii, Niemczech, na Węgrzech, Czechach, Ukrainie, Bułgarii ow Egipcie. Saksofonista nie zapomina też o polskich słuchaczach. Obecnie każdy, kto jest żądny imprezy z prawdziwym powerem może go usłyszeć również w naszym kraju. Grał już w takich miejscach jak: Warszawa: - Nova Maska - Bank - Klubokawiarnia - Organza - Platinium - Room 13 - The Eve - La Playa Katowice: - Lemoniada Zakopane: - Dworzec Tatrzański Łódź: - Bedroom - Czekolada Toruń: -Arsenał Bydgoszcz: - Soda Legendarny już Solar Beach Bar na polskim wybrzeżu oraz wiele wiele innych miejsc których jest coraz to więcej. MJ.SAX brał udział w najbardziej prestiżowym zagranicznym polskim zimowym festiwalu Snow Show Music Fest 2014 we Francji. Współpracuje z najlepszymi Djami i producentami polskiej sceny klubowej.

Mike G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe'u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ'em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze imprezy

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni