stat
Impreza już się odbyła

Angels Night Out - Adam Popa & Mr. DrumR & Mike G - Birthday

Najserdeczniejsze życzenia od całej ekipy Miasta Aniołów z okazji kolejnej edycji Happy Birthday dla wszystkich naszych przemiłych Gości, którzy urodzili się w marcu, gdzie zima odchodzi i, a trochę nieśmiało pojawia się wiosna.

lip 16

czwartek, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
sie 21-23

piątek - niedziela, godz. 13:00

przedsprzedaż 239 zł
Dla wszystkich jubilatów zagrają Mike G. z klasyką Miasta Aniołów oraz Adam Popa - bydgoski DJ wielokrotnie występujący w MA i cieszący się ogromną popularnością szczególnie wśród fanek naszego klubu. Swoje przejścia muzyczne często ubarwia dźwiękami perkusji i scrsetach prezentuje przede wszystkim różne odmiany muzyki house. Wspólnie z naszym Rezydentem Mike G stworzą wspaniały festiwal różnorodnej muzy, oczywiście z myślą o naszych Jubilatach jak i o tych, którzy w tą jeszcze zimową noc, zechcą odwiedzić Klub na Motławą. Zaprosiliśmy także bardzo dobrze znanego "miastowym" fanom perkustę. Mr. DrumR: bo o nim mowa, charyzmatyczny perkusista z Torunia który u boku Dj'a robi show do każdego rodzaju muzyki. Fascynat muzycznego świata, improwizacji oraz eksperymentowania z rytmem.

W sobotę 02.03.2019., startujemy o 21:00. i jak co miesiąc chcemy uhonorować tych z pośród naszych Gości, którzy urodzili się w marcu.

Happy Birthday 21:00. - 23:00., marcowi jubilaci spod znaku ryb i barana po wcześniejszej rezerwacji (58 768 58 31) do 01.03. 2019. otrzymują jedną butelkę 0.5. l wódki Smirnoff + 1 l soku lub napoju Coca Coli + stolik na sali głównej - za darmo (dostosowany do ilości Gości). Obowiązuje zasada - jeden zarezerwowany stolik - jeden jubilat. Należy pospieszyć się z rezerwacjami, ilość stolików ograniczona i może ich zabraknąć dla spóźnialskich i jeszcze coś ekstra!

Wszyscy, którzy nas odwiedzą w tym dniu pomiędzy 21:00., a 23:00., i urodzili się w trzecim miesiącu roku, mają darmowy wstęp na imprezę, muszą to jednak przy wejściu udokumentować dowodem tożsamości ze zdjęciem.

Nie polecamy before - ów, spóźnialscy mogą wiele stracić, a chyba nie warto. 21:00. Rezydent Miasta Aniołów Mike G oraz nasi Goście Adam Popa i Mr. DrumR zrobią "przelotkę" po wszystkich stylach i gatunkach muzycznych granych w dobrych i renomowanych klubach, gdzie oczywiście dominują róże odmiany muzyki house.

Życzymy wszystkim, którzy w tym dniu odwiedzą Miasto Aniołów dobrej zabawy, miłej, sympatyczne atmosfery i mnóstwa wrażej.
Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.

Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.
Więcej imno na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl
Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768-58-31

Adam Popa - bydgoski DJ grający w klubach na Kujawach i Pomorzu od 2011 roku. W swoich pasowaniem każdego granego utworu pod względem tonacji. Swoje przejścia często ubarwia dźwiękami perkusji i scrsetach prezentuje przede wszystkim różne odmiany muzyki house. Jego główne cele w miksowaniu to płynność i dynamika. Cechuje się także starannością i odpowiednim doatchu oraz ciekawych sampli. Te wszystkie elementy tworzą niepowtarzalny klimat i gwarantują świetną zabawę na granych przez niego klubowych imprezach. Adam to także DJ-ski przyjaciel Rezydenta Miasta Aniołów - DJ-a Mike G. Prywatnie oprócz muzyki jest pasjonatem mody męskiej, narciarstwa i motoryzacji.

Mr. DrumR: charyzmatyczny perkusista z Torunia który u boku Dj'a robi show do każdego rodzaju muzyki. Fascynat muzycznego świata, improwizacji oraz eksperymentowania z rytmem. Najbardziej rozpoznawalny perkusista na scenie klubowej, dzięki któremu utwory nabierają mocy. Dynamiczne i pełne energii show podczas imprez zaraża klubowiczów i potęguje ich energię!
Gra w najlepszych klubach w Polsce, na imprezach firmowych a także występuje podczas koncertów między innymi: Sobota i Rena, Dwa Sławy, Manchester, Buczer, Verba.
Oprócz perkusji akustycznej jako pierwszy klubowy endorser marki Roland Polska, Mr. DrumR dostarcza dodatkowych wrażeń dzięki grze na module perkusyjnym Octapad SPD - 30. Współpracuje miedzy innymi z Dj'ami takimi jak: Noz, PacOne, Rocco, Vibe, MikeG, SL, Chill, Morowy, Romi, Define, PZ, Mush, Seli, Paragraph51, C-tite, Bajo, Rimm, Papi, Mixtee, Twister, i wielu innych Mr. DrumR's official video: https://www.youtube.com/watch?v=brgYhdPfAtA Funpage: https://www.facebook.com/Mr-DrumR-248841351903427/?fref=ts

Mike G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe'u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ'em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij