stat
PATRONAT

Andrzejki lat 80-tych: Sandra, Samantha Fox (76 opinii)

pop

Andrzejki to czas radosnych i pełnych zabaw spotkań! Wszyscy, którzy w tym czasie tęsknią za niepowtarzalną atmosferą muzyki lat 80-tych i chcą jeszcze raz usłyszeć przeboje z młodzieńczych lat, będą mogli odbyć sentymentalną podróż do lat młodości i ponownie przenieść się do czasów beztroskich zabaw i prywatek!

Relacja z imprezy

Teeth Breakers

lis 16

sobota, godz. 22.00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Już 24-ego listopada w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE będziecie mogli usłyszeć tych, których przeboje dobrze pamiętacie!

pop - koncerty w Trójmieście


Niezapomniana Sandra z zespołem, która w latach 80-tych była europejskim odpowiednikiem Madonny. W roku 1985 zaczęła się prawdziwa, międzynarodowa kariera Sandry, która nieprzerwanie trwa do dziś. Ludzie pokochali jej pierwszy singiel - "Maria Magdalena", z płyty "The Long Play", która okazała się wielkim sukcesem fonograficznym. Utwór zdobył pierwsze miejsce na listach przebojów w 21 krajach na całym świecie w zaledwie kilka tygodni! 

To nie jest oczywiście jedyny hit, jaki możecie usłyszeć w wykonaniu Sandry! "In the heat of the night", "Everlasting love", czy "Hi! Hi! Hi!" to z pewnością utwory, które każdy dobrze zna! Dotychczas niemiecka wokalistka wydała kilkanaście albumów i ok. 30 milionów sprzedanych płyt. 29 października w sklepach na całym świecie ukaże się najnowszy album piosenkarki zatytułowany "Stay in Touch". Za produkcję płyty odpowiedzialny jest duet Blank & Jones.

Sandra - Maria Magdalena
Sandra - In The Heat Of The Night
Sandra - Everlasting Love Official
Sandra - HI! HI! HI!

Seksowna Samantha Fox swój pierwszy singiel nagrała w 1986 roku "Touch Me (I Want Your Body)" i od razu trafił na czołowe miejsca europejskich list przebojów (3. miejsce w Wielkiej Brytanii; 4. w USA), utwór pochodzi, z jej debiutanckiego albumu wydanego pod tym samym tytułem. W 1995 roku piosenkarka wzięła udział z własną grupą Sox w Konkursie Eurowizji.

Jej piosenka "Go for the Heart" zajęła 4. miejsce w krajowych eliminacjach. Pod koniec 2009 roku ukazała się składanka z największymi przebojami Samanthy Fox, zawierająca nowy remiks "Touch Me" i kilka nowych piosenek. Do najbardziej znanych hitów Samanthy Fox możemy również zaliczyć: "Nothing gonna stop me now", "I only wanna be with you", "I surrender" czy "True Devation".

Samantha Fox - Touch Me (I Want Your Body)
Samantha Fox- Nothing's gonna stop me now
Samantha Fox - I Only Wanna Be With You
Samantha Fox - I Surrender

Sheyla Bonnick's z Boney M., legendarny zespół grający eurodance oraz disco, którego szczyt popularności przypadł na lata 70-te oraz 80-te, XX wieku. Na sukcesy grupy nie trzeba było długo czekać, bo już niecały rok po założeniu, wydali oni pierwszy swój singiel, który od razy przyniósł im ogromną sławę, a mowa tu o utworze "Baby Do You Wanna Bump?".

W 1976 roku Boney M wydali kolejny utwór, który niedługo po wydaniu stał się hitem a mianowicie przebój "Daddy Cool". W 1978 roku utwór "Rivers Of Babilon / Brown Girl In The Ring", singiel ten stał się drugim najlepiej sprzedającym się utworem w historii Wielkiej Brytanii. Dzięki temu grupa Boney M stała się jednym z najlepszych zespołów w historii, dotychczas sprzedali w sumie kilka milionów płyt. W tym samym roku zespół został przyjęty przez królową angielską i jako Zespół wielokrotnie występował w Polsce, a ich koncerty zawsze cieszyły się wielkim zainteresowaniem licznej rzeszy fanów.

Boney M - Daddy Cool
Boney M - Bahama Mama
Boney M - Sunny
Boney M - Rasputin

Przebojowy Papa D. to wyjątkowa energia i optymizm płynący ze sceny podczas ich koncertów. Dużym atutem zespołu są przebojowe i taneczne utwory które porywają publiczność w wir tańca!  Grupa nagrała liczne hity takie jak: "Nietykalni", "Kamikaze wróć", "Pocztówka z wakacji", "Nasz Disneyland" czy "Te głupie strachy". Pod koniec sierpnia 2008 roku ukazała się ostatnia jak dotychczas płyta zespołu zatytułowana Bezimienni, zawierająca 12 premierowych nagrań.

Papa Dance - Pocztówka z wakacji
Papa Dance - Nietykalni
Papa Dance - Nasz Disneyland

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    75, 90, 300 zł
Bilety do nabycie w cenie:
- 75 zł bilet standard (miejsca stojące)
- 90 zł bilet standard (miejsca siedzące)
- 300 zł bilet VIP (miejsca siedzące)

Dystrybucja biletów:
1) www.ticketpro.pl: Empik, MediaMarkt
2) ERGO ARENA, Gdańsk Plac Dwóch Miast 1, Tel. 58 76 72 224
3) Biuro Forza, Gdańsk Jaśkowa Dolina 4/11, koncerty@forzagdansk.pl, Tel. 698 999 550

Opinie (76) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni