stat
Impreza już się odbyła

Andrzej Pągowski - spotkanie

Visa Kino Letnie Sopot - Zakopane 2018 nie zwalnia tempa, przeciwnie, multiplikuje przyjemności! W sierpniu z widzami spotkają się gwiazdy polskiej kinematografii: Robert Więckiewicz i Artur Żmijewski, dołączy do nich autor ponad 1500 plakatów - Andrzej Pągowski.

23 sierpnia w czwartek o polskiej sztuce plakatu porozmawiamy z Andrzejem Pągowskim w sopockiej kawiarni "Koło Molo" o godz. 18. Ten wybitny grafik w minionym roku obchodził 40-lecie pracy artystycznej. Jego plakaty towarzyszyły filmom takich reżyserów jak: Krzysztof Kieślowski, Roman Polański czy Andrzej Wajda. Prace Pągowskiego znajdują się w największych galeriach na świecie, w tym w Museum of Modern Art w Nowym Jorku i Centrum Pompidou w Paryżu. Pojawi się możliwość zakupu prac artysty i zdobycia wymarzonego autografu.

Przedsmak filmowych emocji, kalendarz spotkań z gośćmi i rozmowy z festiwalowymi gwiazdami znajdziecie na profilach facebookowych:
https://www.facebook.com/visakinoletnie/ i
https://www.facebook.com/rozmawiambolubie

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.