stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Andrew The Bullet Lauer

Andrew "The Bullet" Lauer - urodzony w 1985 r w Yuba City, California USA muzyk, który w chwili obecnej uważany jest za światowej klasy wirtuoza gry na gitarze basowej.

Swoistym stylem gry, bardzo szybkim i precyzyjnym (The Bullet), a jednocześnie niezwykle melodyjnym, w dość młodym wieku stał się uznawanym za jednego z najlepszych basistów w Europie, dokąd przeprowadził się we wczesnej młodości.

jazz - koncerty w Trójmieście


W chwili obecnej jest twarzą marki Ibanez, ubarwiając swoją grą i zachwycając techniką, niemalże wszystkie prezentacje tego producenta gitar. Wszystkie te walory pozwalają muzykowi być członkiem słynnych na całym świecie składów, jako muzyk sesyjny. Ponadto obdarzony wyśmienitą, głęboką barwą głosu i rewelacyjnymi umiejętnościami wokalnymi, Andrew "The Bullet" Lauer stworzył własny projekt, w którym komponuje, gra na gitarze basowej oraz śpiewa. Niedawno wydana płyta, pod tytułem "My Bass Souls", cieszy się rewelacyjnymi recenzjami, a muzyk stał się bohaterem okładek magazynów muzycznych na całym świecie, w tym także i w Polsce (Magazyn Basista, wrzesień 2016).

Andrew "The Bullet" Lauer w Polsce znany jest ze współpracy z Sir Waldo Weathersem (ex. James Brown Band), a obecna trasa koncertowa jest jego pierwszą w naszym kraju z własnym projektem. Wartości muzyczne zespołu oscylują wokół gatunków soul, blues, jazz, rock i tworzą na żywo bardzo emocjonalną i wybuchową mieszankę.
Muzykowi towarzyszyć będzie zespół z następującym instrumentarium: bass + wokal, perkusja, saksofon i klawisze.Blues Club
ul. Portowa 9, GDYNIA
26.03.2017 godz. 19:00
Bilety: 30 / 40 zł

Bilety: https://www.ebilet.pl/muzyka/jazz-blues/andrew-lauer/

UWAGA!! Zmiana godziny koncertu, ze względu na mecz piłkarski! Koncert startuje o godz. 19:00 , a po występie kibicujemy wspólnie piłkarzom reprezentacji Polski.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij