stat
Impreza już się odbyła

Anavada

Koncert zespołu Anavada otworzy scenę letnią Teatru w Oknie!

Zmiana terminu koncertu - zapraszamy w niedzielę 4.07 o godzinie 18:00.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


ANAVADA
to zespół z Trójmiasta grający muzykę alternatywną. Tworzą go doświadczeni muzycy: songwriterka i wokalistka Aneta Wadowska, basista i aranżer Michał Górecki, perkusista Marcin Kruk oraz gitarzysta Mateusz Grzenkowicz "Biały". Komponując, zespół czerpie z takich gatunków muzycznych, takich, jak: world music, trip hop, funk, world music, jazz. Niedawno wystąpili na XIV Festiwalu Metropolia Jest Okey.
Podczas koncertu zespół zaprezentuje materiał, który pojawi się na ich debiutanckiej płycie - premiera wiosną 2022 - i nie tylko.
Teksty piosenek ANAVADA opowiadają o intymnej relacji z naturą i ludźmi i są inspirowane wewnetrznymi doświadczeniami oraz podróżami po takich krajach jak: Wietnam, Indie, Walia, Szkocja, skąd liderka zespołu przywiozła instrumenty, które pojawiają się w ich piosenkach.

Wystąpi zespół ANAVADA w składzie:
Aneta Wadowska - wokal, gitara, ukulele
Marcin Kruk - perkusja, perkusjonalia
Michał Górecki - bas, efekty
Mateusz Grzenkowicz - gitara elektryczna, efekty

ANAVADA: "Mołośnicy muzyki! Zabierzemy was w muzyczną wędrówkę po lesie i po mieście. Przytulimy się do drzewa, przysiądziemy nad rzeką, żeby się w niej przejrzeć. Będzie energetycznie i lirycznie.
Od kiedy widzieliśmy się ostatnio w TwO, trochę się u nas wydarzyło:
*powstał wyjątkowy teledysk do singla The River w wykonaniu Zespołu Art Color Ballet: https://www.youtube.com/watch?v=Fe2ZO9W3CMQ
*zagraliśmy dla was na festiwalu Metropolia Jest Okey: https://www.youtube.com/watch?v=PtPp7zEUz8w&t=595s
Zapraszamy do obejrzenia w oczekiwaniu na koncert.
Podczas koncertu będziecie nas mogli wspomóc grosikami wdzięczności do kapelusza, które zostaną przeznaczone na dofinansowanie płyty, która ma ukazać się wiosną 2022 (tytuł albumu wyjawimy już niebawem).
Do zobaczenia na Głównym Mieście!"

Koncert otwiera sezon sceny zewnętrznej TwO - zapraszamy trójmiejskich twórców do wypełnienia ul. Długiej dźwiękami. Niech zadzieje się magia!

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.