stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Anabela Aya

Wydarzenie w ramach

Diva Muzyki Angolańskiej, Największy wschodzący talent, Najlepsza artystka Afryki Centralnej - Anabela Aya wystąpi na X Gdańsk Lotos Siesta Festival. Afro-jazz, soul, etno, gospel, a nawet i fado w jednym i na jednym koncercie.

wrz 5

niedziela, godz. 20:00

bilety 100-170 zł
Kup bilet
Anabela Aya to jeden z najciekawszych głosów afrykańskiego, etnicznego jazzu. Już teraz może poszczycić się nagrodą "Divy Muzyki Angolańskiej". Urodziła się w 1983 roku w Luandzie, a muzyką zainteresowała ją matka, która prowadziła kościelny chór Metodystów. Anabela nie poprzestała jednak na religijnych pieśniach, lecz odkryła dla siebie soul, afro-jazz a nawet fado i wszystkie te wpływy dziś słychać w jej nagraniach na płycie Kuameleli. Za ten album została nominowana do nagród: "Najlepsza Artystka Afryki Centralnej" i "Największy Wschodzący Talent". Wygrała też Luanda Song Festival w 2017 roku, a w kolejnym otrzymała nagrodę krytyków państwowego radia w swojej ojczyźnie.
Zatem 26 kwietnia w Klubie Parlament będziemy mieli okazję odkryć energię, wirtuozerię, czar i swobodę w przekraczaniu granic muzycznych gatunków - Anabela Aya w Polsce po raz pierwszy na Gdańsk Lotos Siesta Festival, gorąco zapraszamy!

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Uwaga:
Osoby, które chcą zwrócić zakupione wcześniej bilety na koncert Lucii de Carvalho uprasza się o kontakt z odpowiednią dla nich bileterią. Ci z Państwa, którzy pragną zachować ważność biletów na koncert Anabeli Aya proszeni są o zachowanie biletów do kontroli, Za niedogodność organizatorzy najmocniej przepraszają.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    90 zł
http://www.modernlook.pl/portfolio/anabela-aya/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.