stat
Impreza już się odbyła

Ana mon amour

Najnowszy film rumuńskiego reżysera Calina Petera Netzera, nagrodzonego Złotym Niedźwiedziem za film "Pozycja dziecka" to historia skomplikowanej relacji dwójki ludzi.

gru 3

piątek, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 15 zł
Kup bilet
Toma i Ana znają się od czasu studiów, obecnie są parą. Dziewczyna nie jest łatwą partnerką, ciąży na niej historia rodzinna, która powoduje u niej niekontrolowane ataki paniki. Toma stara się wspierać Anę, towarzyszy jej na wizytach u lekarzy. Para, zatracając się w chorobie Any, zaczyna odsuwać się od rodziny i przyjaciół. Toma czerpie bliżej nieokreśloną siłę ze słabości Any, czuje, że ma nad nią kontrolę. Wkrótce dziewczyna zachodzi w ciążę i rozpoczyna terapię, która ma jej pomóc odzyskać siły. To jednak spowoduje, że świat Tomy zacznie się sypać... Film otrzymał Srebrnego Niedźwiedzia na Berlinale za wybitny wkład artystyczny w kategoriach zdjęć, montażu, muzyki, kostiumów oraz scenografii.

koncerty w Trójmieście

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Karnety w cenach 10 zł (1 seans), 16 zł (2 seanse), 40 zł (6 seansów) dostępne przed każdą projekcją.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.