• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Ampacity (1 opinia)

Ampacity to muzyczny kolektyw poruszający się w klimatach regresywnego rocka, z domieszką wibracji pustyni i kosmosu. Projekt założony został z myślą o jednorazowym występie na drugiej edycji festiwalu SpaceFest, w repertuarze składającym się z reprezentatywnych utworów złotej ery space rocka.

lip 5

środa, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 150 zł
przedsprzedaż 129 - 139 zł
Kup bilet
Jan Galbas - głos, gitara / Marek Kostecki - pianino elektryczne, syntezatory, organy /Wojciech Lacki - bas / Piotr Paciorkowski - gitara / Sebastian Sawicz - perkusja

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Dość szybko jednak formuła to została porzucona, a Ampacity zaczęło funkcjonować jako pełnoprawny zespół. Intensywna praca nad autorskim materiałem przynosi efekty w postaci utworów, które na nowo odkrywają brzmienia znane z wczesnych albumów Hawkwind czy Pink Floyd, przeplatając je z wpływami post i stoner rocka. Krótsze, piosenkowe aranżacje, ustępują tu miejsca monumentalnym, bogatym formom, w których nie brak również przestrzeni na swobodne improwizacje. Do tej pory wydali jeden album "Ultima Hombre" przyjęty bardzo pozytywnie w Polsce i zagranicą. 23 października będzie dniem premiery ich drugiej, długo wyczekiwanej płyty.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  12 - 25 zł
12 zł - specjalna pula / w sprzedaży tylko w lipcu na eventim.pl
13 zł - I pula / 23 zł - II pula - zniżka* na KARTĘ DUŻEJ RODZINY
15 zł - I pula / 25 zł - II pula - ulgowe* dla studentów, uczniów, seniorów
20 zł - I pula / 30 zł - II pula - super zniżka* na KARTĘ DO KULTURY
25 zł - I pula / 35 zł - II pula - normalne

I pula w sprzedaży do ostatniej niedzieli przed koncertami
* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji (potwierdzenia o przyjęciu na studia) i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)
Pule limitowane
Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00). Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117 

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji. Rezerwacje można opłacić przelewem po uzgodnieniu z pracownikiem Kasy Klubu Żak. Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dany koncert. Zakupione bilety nie podlegają zwrotom. Liczba biletów w danej puli limitowana. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. 
Liczba miejsc siedzących na koncerty jest ograniczona, miejsca nie są numerowane, a w przypadku dużego zainteresowania danym koncertem wszystkie miejsca stojące (aktualne informacje nafacebook.com/KlubZak). 

Na koncertach obowiązuje zakaz rejestracji koncertów i fotografowania profesjonalnym sprzętem (nie dotyczy fotografów akredytowany).

Sprzedaż biletów bez zniżek na koncerty przez sieć eventim.pl zgodnie z ich regulaminem sprzedaży (on-line oraz m.in. w EMPIK-ach oraz w sklepach Media Markt i Saturn – trzeba podać nazwę sieci Eventim).

Opinie (1)

 • Stracony czas

  Bez finezji, dużo hałasu. Rytmiczny chaos.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.